Šviesos teptukas piešia geriausiai

Šviesos teptukas piešia geriausiai

Elektrėnų bibliotekoje veikia jauno fotomenininko Kipro Kaspučio keistų nuotraukų paroda „Abandoned“ (liet. Apleistas).

Keistų todėl, kad jaunasis menininkas per objektyvą pažiūrėjo į apleistų ir negyvenamų pastatų interjero grožį, kuris tik apšviestas natūralios šviesos pamatomas nuotraukose. Natūrali šviesa, prasiskverbianti į fotografuojamą objektą, nuotrauką papuošia gražiau nei geriausias dailininko teptukas. Parodoje nesurasime kitų menininkų pamėgtų detalių – žmonių, gamtos…

Pirmosios laidos Vilniaus dizaino kolegijos Taikomosios fotografijos specialybės absolventas savo parodą į Elektrėnus atkėlė tiesiai iš Vilniaus profsąjungų rūmų apleistosios dalies. Kita Kipro paroda kursuoja traukiniu Vilnius – Kaunas.

Kipras fotografija susidomėjo ne atsitiktinai, į šį meną jį pastūmėjo tėtis, tapytojas ir fotomenininkas, Vievio meno mokyklos mokytojas Augenis Kasputis. Kipras yra Lietuvos analoginės fotografijos asociacijos pirmininkas. Pasak menininko, analoginė (ne skaitmeninė) fotografija šiuo metu rado savo nišą, ją kūrybiniams darbams naudoja fotografai, ieškantys specifinių raiškos priemonių. Sostinės dienų metu lankytojai galėjo susipažinti su analogine fotografija. Fotografijos dirbtuvių komanda savo kolektyvinę parodą eksponuoja Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Parodos pristatyme koncertavo Elektrėnų meno mokyklos auklėtiniai, fotomenininkas susirinkusiesiems atsakė į klausimus.

Red.inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų