Keletas minčių rinkimų tema

Mano mokytojo palinkėjimas: „Būk malonus su žmonėmis kai kyli, nes neišvengiamai reikės susitikti su jais, kai leisies žemyn“. „Kad blogi dalykai vyktų valstybėje, kartais pakanka ir to, kad geri žmonės nieko nedarytų“.
Senelis sakydavo, kad užtenka vieną varnėną žemyn galva vyšnioje pakabinti, kad kiti bijotų (čia tiktų ir nesąžiningiems konkurentams).
Tėvo Stanislovo taiklus pastebėjimas: „Amžių amžiais buvo ir, matyt, bus dvi žmonių grupės. Vienų veidai bus nuolat pakelti į dangų, antrieji iš jų juoksis, šaipysis, vadins svajotojais. Tie, kurie moka išlaikyti pakeltas galvas, yra tartum šviesos laidininkai į šią pilką ir nuobodžią žemę. Dievas nuolat siunčia savo šviesą į žemę, bet maža laidininkų, maža pakeltų galvų ir širdžių“.
Architekto Stanislovo Mikulionio, garbaus žmogaus ir tikro Trakų patrioto, paguodžiantis posakis – „Nesijaudinkit, gyvenimas nesąmones atmeta…“ labai tinka ir mūsų laikmečiui…
„Tiesa yra tiesa ir ji negali turėti jokių versijų“.
Linkiu visiems teisingų sprendimų renkant tą Seimo narį, kuriuo labiausiai pasitikite ir norite, kad būtent jis dirbtų Jums Trakų – Elektrėnų apygardoje.

Pagarbiai, Dangutė Mikutienė

Politinė reklama bus apmokėta iš kandidatės į LR Seimo rinkimus Dangutės Mikutienės rinkiminės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 34

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų