Elektrėnų policijos komisariate saugomi rasti daiktai

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate (toliau – Elektrėnų PK) nuo rugpjūčio mėnesio saugomi Elektrėnuose rasti du mobiliojo ryšio telefonai.

Jei pametėte ar kitaip praradote šiuos daiktus, prašome pirmiausia telefonu Nr. (8 528) 34000 kreiptis į Elektrėnų PK Organizacinės grupės vyresniąją specialistę Ritą Sadauskienę ir susitarti dėl atvykimo. Atvykdami į Elektrėnų PK Elektrėnuose, Draugystės g. 32, 259 kabinetą, nepamirškite su savimi pasiimti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (Lietuvos Respublikos piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę).

Primename, kad visi į policijos komisariatą pristatomi rasti pamesti daiktai saugomi 6 mėnesius nuo perdavimo policijos įstaigai momento. Per 6 mėnesius neatsiradus savininkams, radinys yra perduodamas atitinkamai valstybinei mokesčių inspekcijai. Jei radinys yra bevertis ar mažavertis jis teisės aktų nustatyta tvarka sunaikinamas policijos įstaigos iniciatyva.

Iki šiol Elektrėnų PK yra saugomas dviratis, kuris buvo rastas prie policijos komisariato, penki raktų ryšuliai ir balandžio mėnesį Taikos g. rastas mobiliojo ryšio telefonas.

Skambinkite, užeikite į Elektrėnų PK, nes tai gali būti Jūsų daiktai.  

Elektrėnų PK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų