Praūžė Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro 10-ojo gimtadienio šventė

Praūžė Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro 10-ojo gimtadienio šventė

Gegužės 23 d. Elektrėnų sa­vivaldybės visuomenės sveikatos biuras paminėjo veiklos 10-metį. Prabėgo dešimt metų, kupinų iššūkių, pasiekimų ir bendrystės.
Šventėje netrūko sveikinimų, gražių emocijų ir įdomios veiklos. Šventė prasidėjo įspūdingu moterų choro „Eldija“ pasirodymu, vėliau susirinkusiuosius pasveikino Elek­trėnų savivaldybės vadovai, o meras pa­dėkas už ilgametį ir nuoširdų atsidavimą profesinei veiklai įteikė visuomenės sveikatos specialistėms: Elvyrai Sabaliauskienei, Rūtai Zacharovienei, Stanislavai Graželienei ir Stanislavai Liudvinavičienei. Už aktyvų sveikos gyvensenos propagavimą ir iniciatyvų įgyvendinimą padėkas įteikė visuomenės sveikatos specialistams: Ramunei Šumskienei, Julei Ramanauskaitei, Ug­niui Zdanevičiui, Kristinai Čarie­nei, psichologei Vidai Grašiuvienei, jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorei Aurelijai Kuzmičienei. Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei Neringai Pulauskienei įteikta mero padėka už sąžiningai ir rūpestingai atliekamas funkcijas. Kadangi per dešimtmetį prikaupta daug patirties ir prisiminimų, visi džiugiai pasižiūrėjo filmuką apie įgyvendintas veiklas ir biuro gyvenimą per 10 metų. Tam, kad įprasmintų renginį ir praplėstų visų akiratį, į renginį buvo pakviesta „Gydančios lėkštės“ įkūrėja Ingrida Kuprevičiūtė, kuri įtraukiai papasakojo, „Ką mūsų kūnas nori mums pasakyti“. Po prasmingos paskaitos sekė gausybė sveikinimų ir linkėjimų: gausiai susirinkę socialiniai partneriai, buvę darbuotojai, kolegos negailėjo gražių žodžių, linkėjimų ir sveikinimų.

This slideshow requires JavaScript.

Norime dar kartą padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie mūsų sėkmės: savivaldybės vadovams ir kitiems darbuotojams, mūsų buvusiems ir esamiems darbuotojams, savanoriams, partneriams ir, žinoma, visai mūsų Elektrėnų savivaldybės bendruomenei. Jūsų parama ir įsitraukimas padarė mūsų darbą prasmingą ir efektyvų.

Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų