Gražiausios mokinių gyvenimo akimirkos

Gražiausios mokinių gyvenimo akimirkos

Gegužė – ne tik žiedais kvepiantis mėnuo, bet ir mėnuo, suburiantis visą šeimą: pirmąjį sek­madienį švenčiame Motinos dieną, gegužės 15-ąją – Šeimos dieną, nuo šių metų trečiąjį gegužės penktadienį minime Vaiko dieną, ir jau visai čia pat – Tėvo diena.
Gegužės 23 d. Kietaviškių progimnazijoje vyko tradicinis koncertas „Gražiausios mokinių gy­venimo akimirkos“, skirtas Šei­mos dienai, nes šeima – tai namai, meilė, jaukumas, nes būtent tėvai pradeda formuoti vaikų moralines vertybes ir normas, elgesio modelius. Mama ir tėtis yra pirmieji mokytojai, tad labai svarbūs šeimos ir mokyklos ryšiai.
Per mokslo metus vyksta daug renginių, mokiniai dalyvauja meninio skaitymo konkursuose, įvairiuose renginiuose, meninėse programose, tad buvo smagu dar kartą prisiminti tas gražiausias akimirkas ir pasidžiaugti jomis. Mokiniai deklamavo eiles, dainavo dainas, atliko muzikinius kūrinius, o pirmos klasės mokinukės pradžiugino smagiu šokiu. Skambėjo jaunučių vokalinio ansamblio, 5–6 klasių vokalinio ansamblio, etnokultūros centro būrelio atliekamos dainos.
Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už atsakingai auklėjamus savo vaikus, už laiką kartu, ačiū mokytojams, visus metus vedantiems vaikus painiais mokslo labirintais, skiepijantiems meilę gėriui ir grožiui, ačiū mokytojoms, parengu­sioms mokinius dalyvauti koncerte: I. Abramavičienei, O. Bartusevičienei, J. Kazarevai, D. Liupševičienei, D. Markauskienei, K. Nedzveckienei, muzikos, neformaliojo švietimo mokytojai G. Žalienei, kuri surinko visas gražiausias mokinių akimirkas tarsi gėlių žiedus ir parengė šventės scenarijų, ačiū mokytojai R. Stočkūnienei, papuošusiai sceną metų laikų mozaika.
Taip pat nuoširdžiai dėkojame Ievai Kriaučiūnaitei, padovanojusiai mokyklai savo pianiną – mokiniai turi galimybę tobulėti, auginti savyje meilę klasikinei muzikai bei skleisti muzikos garsus, taip žavinčius klausytojų širdis!

Direktorė Ramunė Matonienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų