Pirmoji sukaktis su draugais ir dainomis

Pirmoji sukaktis su draugais ir dainomis

Kolektyvą sveikina bendruomenės „Elektrėnų kraštas“ atstovai

Virginija Jacinavičiūtė

Gera nuotaika ir laimė iš dangaus nenukrenta, ją žmonės susikuria patys. Ta mintimi vadovaudamasi grupė „Smilga“ nutarė, kad vienerių metų grupės veiklos sukaktį reikia atšvęsti. Balandžio 5 d. Elektrėnų kultūros centre pirmąją sukaktį grupė paminėjo skambiomis dainomis, skirtomis artimiausiems draugams.
Grupę „Smilga“ prieš metus subūrė elektrėniškė Elena Vai­cekauskienė. Energinga senjorė nuo­lat kupina idėjų, rodos, iš bet ko gali sukurti gražų rankdarbį. Jos rankose gimsta nerti drabužiai, angelėliai iš karoliukų, riešinės, margučiai, puoš­ti siūlais ar medžio šakelėmis, ir kt. Jei kokia mintis gimsta, Elena žūtbūt turi ją įgyvendinti. Taip nutiko ir su grupe „Smilga“ – norėjosi dainuoti ne tik sau, bet dainomis ir su kitais pasidalinti. Prie grupės prisijungė dainą mėgstančios moterys: Jadvyga Patalavičienė, Gražina Lukaševičienė, Kristina Kožeivienė, gitaros skambesiu gražiai grupę papildė Pranas Vėželis. Gerai žinomas ir kiek pakeistas dainas grupė jau atliko Čižiūnuose, Bijūnuose, Žebertonyse, Elektrėnų globos namuose, miesto derliaus šventėje. Pirmaisiais metais kiekvienas koncertas buvo galimybė geriau susigroti, vienas kitą pažinti ir tobulėti kaip kolektyvui.
Ką pavyko išmokti per metus, kolektyvas parodė pirmojo gimtadienio šventėje. Susirinkusieji klausėsi ne tik dainų, bet ir poetės iš Gilučių Onos Mozūraitienės eilių. „Smilga“ dainavo, o svečiai mielai pritarė žinomoms dainoms.
Kolektyvą sveikino Elektrėnų bendruomenės „Elektrėnų kraštas“, Lietuvos Raudonojo kryžiaus Elek­trėnų skyriaus, Elektrėnų Trečiojo amžiaus universiteto, pagyvenusių moterų veiklos centro „Puriena“ atstovai, o E. Vaicekauskienė kiekvienam dovanojo savo rankomis pagamintą šulinėlį, papuoštą smilga – grupės simboliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų