PATIKIMA APSAUGA NUO HIPERTONIJOS, INSULTO IR INFARKTO. KVĖPAVIMO TRENIRUOKLIS ,,SAMOZDRAV” – PADĖS IŠVENGTI DAUGELIO LIGŲ IR BESAIKIO VAISTŲ VARTOJIMO!

PATIKIMA APSAUGA NUO HIPERTONIJOS, INSULTO IR INFARKTO.  KVĖPAVIMO TRENIRUOKLIS ,,SAMOZDRAV” –  PADĖS IŠVENGTI DAUGELIO LIGŲ IR BESAIKIO VAISTŲ VARTOJIMO!
Sutrikusi kraujotaka, hipertonija, išeminė širdies liga, dėl to padidėjusi insulto ir infarkto rizika vargina daugelį žmonių. Ilgas nesaikingas vaistų vartojimas gali pakenkti organizmui, be to, vaistai nepašalina šių negalavimų priežasties.

Iš tokios aklavietės yra išeitis –  tai anglies dvideginio koncentracijos organizme didinimas su treniruokliu „Samozdrav“.  Rusijos mokslininkai medicininiais  tyrimais  nustatė, kad pagrindinė normalios kraujotakos sąlyga – tai normali 6-7 % anglies dvideginio koncentracija organizme, deja dėl amžiaus ir kitų priežasčių jo koncentracija organizme sumažėja. Kvėpavimo treniruokliu patartina treniruotis 30-60 min. kasdien. Laikantis šio režimo per kelis mėnesius C02 koncentracija padidėja arba tampa normali, todėl atsinaujina kraujagyslių tonusas, normalizuojasi kraujo spaudimas, sumažėja širdies apkrova, pagerėja organų aprūpinimas krauju – pašalinama pagrindinė hipertonijos ir išeminės širdies ligos priežastis.  Šis treniruoklis padeda apsisaugoti nuo insulto ir infarkto, nemigos, bronchinės astmos, aritmijos, galvos svaigimo  koordinacijos, virškinimo sutrikimų, II tipo diabeto, aterosklerozės, osteochondrozės, artrozės, odos išbėrimų, nuolatinio nuovargio, ankstyvo senėjimo ir  daugelio kitų lėtinių ligų. Reguliariai treniruojantis pagerėja kraujotaka, sustiprėja imunitetas, atsikuria pažeistos organų funkcijos. Svarbu ir tai, kad treniruokliu dėl teigiamo poveikio sveikatai gali naudotis bet kurio amžiaus žmogus.
UAB  „COSMICUS  SALUS“, informacija ir užsakymai tel. 8~5 2305808,  8 606 89669. Treniruoklių įsigysite: Vilniuje – firmoje „Lapto-pas“, Viršuliškių g. 75A, Kaune – firmoje „RIVA“,  Putvinskio g. 49, Onuškyje – Bartkuvėno vaist. Daugų g. 2    www.salus.lt.
Užs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų