Europos saugaus eismo diena mokyklose

Europos saugaus eismo diena mokyklose
Ištisus metus ir ypač rudenį, kai dienos trumpėja, o vakarai ilgėja, vaikams būtina priminti saugaus eismo taisykles.

Ne visi jų į mokyklas atlydimi tėvų, kiti eina ir vieni, todėl privalu, kad vaikai žinotų, kaip reikėtų teisingai elgtis kelyje, ir kokie svarbūs tamsiu paros metu yra atšvaitai, galintys išgelbėti jų gyvybę ir sveikatą atsitikus nelaimei kelyje. Šias elementariausias taisykles turėtų priminti ir tėveliai, ir mokytojai, ir pareigūnai.
Spalio 13 dieną, kai visa Europa mini Saugaus eismo dieną, Elektrėnų ir Kietaviškių pradinėse mokyklose, o prieš tai Beižionių pagrindinėje ir Semeliškių vidurinėje mokyklose, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai skaitė paskaitas pradinių klasių moksleiviams, priminė saugaus eismo taisykles ir parodė filmukus „Policijos bičiulio Amsiaus patarimai“.
Mokinukus itin sudomino filmukai, kuriuose Amsius pasakoja apie saugų eismą, apie atšvaitų svarbą ir apie skriaudą, vagystes, telefoninius sukčius. Vėliau filmukai buvo aptarti, vaikai noriai pasakojo istorijas iš savo gyvenimo ir atsakė į klausimus, gyrė save, kad laikosi saugaus eismo ir kitų taisyklių.
Pareigūnus nudžiugino tai, kad beveik visi pradinių klasių mokiniai turi su savimi atšvaitus, juos mielai nešioja. Vaikai puikiai moka pagrindines saugaus eismo taisykles, žino, kaip teisingai elgtis einant keliu.
Pareigūnai linki mokinukams gražaus rudens ir saugių mokslo metų.

Vilniaus apsk. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų