Nauji namai Alinkos gatvėje laukia naujakurių

Nauji namai Alinkos gatvėje laukia naujakurių
Visas kalbas apie sunkmečiu sustojusias statybas niekais verčia UAB „Statybos investicija“, Elektrėnuose įgyvendinanti naują ir labai įdomų projektą.

Alinkos gatvėje jau pavasarį iškils jaukus kotedžų, kuriuose įrengti atskiri 2 kambarių butai, kvartalas. Planuojama, jog pirmieji naujakuriai įsikels jau po naujųjų metų.
Dabar – ypač palankios sąlygos
Naujajame kvartale, vos už puskilometrio nuo Elektrėnų marių, savo šeimininkų laukia trys dešimtys butų ir du individualūs namai. Manote, jog įsikurti kotedže – jums per brangus malonumas? Nieko panašaus! Butų kotedžuose Alinkos gatvėje kainos ne ką aukštesnės už Elektrėnuose parduodamų senos statybos namuose. Be to, UAB „Statybos investicija“ bendradarbiauja su banku „DnB Nord“, tad paskolą butui ar kotedžui Alinkos gatvėje dabar galite gauti ypač palankiomis sąlygomis.
Naujakuriams ypač svarbu tai, jog būstai dar tik statomi, o tai reiškia, jog buto išplanavimą galima susikurti patiems. Vėliau liks tik nusidažyti ar tapetais išklijuoti sienas.
Jokio galvos skausmo dėl šildymo
Ne paslaptis, jog dauguma butų savininkų labiausiai suka galvas dėl komunalinių mokesčių. Šis galvos skausmas ypač sustiprėja rudenį, kai prasideda šildymo sezonas. Ne vienas pastebi, jog šildymas kainuoja daug, o namuose – vis tiek šalta.
Šio galvos skausmo visiškai atsikratysite įsikėlę gyventi į naujuosius kotedžus. Vienas didžiausių šių namų privalumų – autonominis šildymas dujomis. Šildymą, kaip ir jam išleidžiamus pinigus, čia kontroliuosite patys – kiek norėsite, tiek ir šildysitės. Be to, ekonomiškumą ir šilumą užtikrins dvigubai storesnis nei įprasta namo apšiltinimas.
Jauki ir saugi aplinka
Antras didelis pranašumas – ypač jauki aplinka. Naujakuriams už lango oš pušys, o šalia teliūškuos nedidelis tvenkinys. Kiekvienas pastatas turės gražiai aptvertą kiemą, o vaikams bus įrengtos žaidimų aikštelės. Planuojama, kad vaikų bei suaugusiųjų laisvalaikiui bus skirtas net atskiras pastatas, kuriame bus pobūvių salė, žaidimų kambarys.
Kiekvienas gyventojas čia turės savo automobilio stovėjimo vietą. Bet kas į šį kvartalą įvažiuoti negalės – įvažiavimą saugos specialus užtvaras. Naujakurių ramybę užtikrins ir privati saugos tarnyba.
Tad jei svajojote apie savo namus gamtos prieglobstyje ir ramybėje, kotedžai Alinkos gatvėje kaip tik ir suteikia galimybę nebrangiai įgyvendinti šią svajonę.
Jei susidomėjote, skambinkite tel. nr.  8 – 678 – 16893 arba 8 – 685 – 21202.

Užs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų