Elektrėnų policijos komisariate organizuotos šratasvydžio varžybos

Elektrėnų policijos komisariate organizuotos šratasvydžio varžybos
Rugpjūčio 23 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK)  Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK)  Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyris ,atsižvelgdamas į nepilnamečių teisės pažeidimų būklę, smurto plitimo tarp nepilnamečių, vaikų neužimtumo ir nepriežiūros tendencijas, vykdant prevencinę priemonę „Vasara – 2010“, šalia Elektrėnų marių esančiame miške, organizavo  šratasvydžio varžybas.

Jose dalyvavo Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK jaunieji policijos rėmėjai, vaikai, įrašyti į policiją dominančių vaikų apskaitą, Vilniaus aps. VPK Trakų rajono PK rėmėjai ir jaunieji policijos rėmėjai. Visi renginio dalyviai buvo suskirstyti į dvi komandas, kurios turėjo įveikti dvi rungtis. Pirmoje rungtyje komandos turėjo kuo taikliau ir greičiau pataikyti į priešininkus iš elektropniaumatinių ginklų, o antroje rungtyje kiekvienas dalyvis turėjo įveikti specialiai jiems paruoštą kliūčių ruožą.  
Mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo Greta Giedrytė, antrąją – Iveta Bliujūtė, ir trečiąją – Evelina Kananavičiūtė. Prizininkais berniukų grupėje tapo  Laimis Sinkevičius (1 vieta), Arnoldas Puč (2 vieta) ir Tomas Sinkevičius (3 vieta). Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir prizais.
Labai dėkojame Elektrėnų airsofto klubo „Lūšis“ vadovui Kęstučiui Barišauskui už suteiktą galimybę nemokamai dalyvauti šratasvydžio varžybose, Trakų rajono PK VTS PP vyresniajai specialistei Vladzei Černienei už bendradarbiavimą ir įsteigtą saldų prizą, taip pat Ukmergės miesto rėmėjams už įsteigtus prizus.
Renginio pabaigoje kiekvienas dalyvis gavo atminimo raštus už aktyvų dalyvavimą renginyje,  ragavo kareiviškos košės ir dalinosi patirtais įspūdžiais.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų