Būkite atsargūs, apgavystės nesiliauja!

Šių metų rugsėjo – spalio mėnesiais dauguma Elektrėnų savivaldybės gyventojų pašto dėžutėse ar ant daugiabučių namų skelbimų lentų rado reklaminius nestandartinių baldų gamybos pranešimus, kuriuose skelbiama apie nemokamą baldų maketavimą, atvežimą, surinkimą, apie taikomą 20 proc. nuolaidą užsisakant baldus iki spalio 10 d., apie taikomas nuolaidas pensininkams.

Įspėjame, jog tai dar vienas būdas pasipelnyti apgaule. Elektrėnų PK jau pradėti du ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 straipsnį (sukčiavimas).

Sukčiai, besiskelbiantys nestandartinių baldų gamyba, naudojasi svetimos įmonės vardu – UAB „Baldora“, nurodydami kitos įmonės adresą Vievyje, Vievininkų gatvėje, ir neegzistuojantį įmonės kodą – 301118945, taip pat naudoja iš pažiūros oficialias sutartis, atitinkančias visus teisės aktų keliamus reikalavimus, o sutartis pasirašantis asmuo pasivadina Sauliaus Belecko vardu.

Sukčius neva sudarydamas oficialią sutartį prašo sumokėti avansą nuo 800 iki 1000 litų, nurodydamas, jog to reikalauja viršininkai. Aukos, pasirašiusios sutartį ir sumokėjusios pakankamai didelį avansą, lieka ir be baldų, ir be pinigų.

Įspėjame, būkite atidūs ir atsargūs, visų pirma, pasidomėkite apie įmonę, siūlančią viliojančias savo paslaugas, nepasitikėkite nepažįstamais asmenimis, neatidarykite durų ir jų neįsileiskite į namus,  reikalaukite, kad pateiktų tarnybinius pažymėjimus, saugokite savo asmens duomenis bei banko patikėtą konfidencialią informaciją. Nepateikus tarnybinių dokumentų ar pateikus įtartinus, nebendraukite su šiais asmenimis, nepasirašykite jokių dokumentų, o  kilus nors menkiausiam įtarimui nedelsdami skambinkite į policiją telefonais 02 arba 112 (iš mobiliojo telefono), arba (8 528) 34 000.

Vilniaus aps. VPK

Elektrėnų PK inf

.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų