Asmuo, įtariamas plėšimu, sulaikytas ir suimtas 2 mėnesiams

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnai šių metų lapkričio 2 d. sulaikė penkis kartus už turtinius nusikaltimus teistą Vievio sen. gyventoją A.V. (gim. 1986 m.), įtariamą plėšimu.

Šių metų rugsėjo 14 d. Elektrėnuose buvo užpulta moteris, ėjusi miško takeliu nuo bažnyčios vaikų sanatorijos link. Moteris buvo mušama ir spardoma, iš jos atimtas mobilusis telefonas. Dėl šio fakto Elektrėnų PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal požymius nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 1 d. (tas, kas panaudodamas fizinį smurtą ar grasindamas tuoj pat jį panaudoti arba kitaip atimdamas galimybę nukentėjusiam asmeniui priešintis pagrobė svetimą turtą, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki šešerių metų).

Tyrimo metu atlikus operatyvinius veiksmus buvo nustatytas įtariamasis A.V., pas kurį ir rastas pagrobtas telefonas. A.V. lapkričio 2 d. sulaikytas 48 valandom ir išvežtas į Vilniaus aps. VPK areštinę. Apklausos metu sulaikytasis prisipažino įvykdęs nusikaltimą. Teismas jam skyrė kardomąją priemonę – suėmimą dviem mėnesiams.

Šiais metais Elektrėnų policijos komisariate buvo užregistruoti 7 plėšimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai, iš jų 5 išaiškinti. 2009 m. buvo registruoti 25 tokie nusikaltimai, ištirta 19 ir bylos perduotos teismui. Praėjusiais metais vien spalio-lapkričio mėnesiais Elektrėnų policijos komisariate buvo pradėta 14 ikiteisminių tyrimų dėl analogiškų nusikaltimų, plėšiant ir vagiant rankinukus iš moterų. Tuo metu nustačius šių nusikaltimų įvykdymu įtariamą nepilnametį, teismas nuteisė jį 2 metams ir 8 mėnesiams laisvės atėmimo, bausmę atliekant pataisos namuose.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų  PK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų