Įvykių suvestinė

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

08-17 gautas pareiškimas, kad rugpjūčio 9 d. pastebėta, jog Elektrėnuose, iš nuomojamų patalpų, pavogtas kopijavimo ie fakso aparatai, spausdintuvas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-18 pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 155 str. 1 d. dėl įžeidžiančios informacijos, paskelbtos internete.

08-18 gautas AB pareiškimas, kad pavogta aušinimo alyvos iš elektros transformatorinės Elektrėnų sav., Vievio sen. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-19 gautas pranešimas, kad Elektrėnuose, iš rūsio patalpų pavogti įvairūs darbo įrankiai ir sportinės aprangos elementai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-22 gautas pareiškimas, kad iš automobilio „Opel Zafira“, kuris stovėjo neužrakintas prie namų, pavogta piniginė su pinigais, vairuotojo pažymėjimu, asmens tapatybės kortele, banko kortelėmis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-23 gautas pranešimas, kad ligoninėje mirė dėl galvos traumos pristatytas asmuo, kuris, būdamas neblaivus, krisdamas susižalojo galvą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

08-23 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sav., Kazokiškių sen., iš kiemo dingo mopedas „HANGLONG“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-23 gautas pareiškimas, kad nuo automobilio „Plymouth Grand Voyager“, stovėjusio Vievyje, Šviesos g.,  pavogta CB racijos antena. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti 57 administracinės teisės pažeidimų protokolai už nedidelį chuliganizmą, viešosios rimties trikdymą, kelių eismo taisyklių pažeidimus, smulkų svetimo turto grobimą ir kt.

Užregistruoti 189 pranešimai įvykių registre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų