Nustatytas dar vienas chuliganiško vairavimo atvejis

Rugpjūčio 21 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnai Elektrėnuose sulaikė automobilį BMW 325 vairavusį Trakų r. gyventoją M.M. (gim. 1990 m.), kuris, iš chuliganiškų paskatų, pavojingai manevravo automobilių stovėjimo aikštelėje, keldamas grėsmę sau ir keleiviui, eismo saugumui ir aikštelėje stovintiems dviems automobiliams.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Dėl M.M. veiksmų pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1242 str. 2 d. (chuliganiškas vairavimas, tai yra kelių eismo taisyklių pažeidimas iš chuliganiškų paskatų, keliantis pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui, – užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno tūkstančio iki dviejų tūkstančių litų su teisės vairuoti transporto priemonę atėmimu nuo vienerių iki dvejų metų, o asmenims, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones, – baudą nuo dviejų tūkstančių penkių šimtų iki trijų tūkstančių penkių šimtų litų).

Šiais metais tai jau penktas chuliganiško ir pavojingo vairavimo atvejis, nustatytas Elektrėnų PK pareigūnų. Dažniausiai vairuotojai, pažeidę Kelių eismo taisykles, kai jų veiksmai kvalifikuojami kaip chuliganiškas ar pavojingas vairavimas, imasi visų įmanomų gynybos priemonių ir pasirenka įvairias gynybines pozicijas siekdami išvengti atsakomybės. Šiuo metu dėl Elektrėnų PK pareigūnų nustatytų paskutiniųjų tokių pažeidimų vyksta teisminiai ginčai.

Kadangi chuliganiško ir pavojingo vairavimo prevencija, užkardymas ir išaiškinimas yra viena iš prioritetinių veiklos sričių užtikrinant eismo saugumą, Elektrėnų PK dės visas pastangas, kad būtų saugu gatvėse, ir teismai vairuotojus pripažintų kaltais padarius tokius pažeidimus ir patrauktų juos administracinėn atsakomybėn.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų