Įvykių suvestinė

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

07-20 pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl aušinimo alyvos vagystės iš transformatorinės, esančios Elektrėnų sav., Gilučių sen.

07-21 gautas pareiškimas, kad liepos 3 d. pastebėta, jog Semeliškių sen., Elektrėnų sav., sudaužyti keturi namo lango stiklai bei apgadintos vidaus namo sienos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

07-21 gautas pranešimas, kad liepos 21 d., apie 2.00 val., iš UAB priklausančio prekybos kiosko Vievyje pavogti tabako gaminiai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtarus įvykdžius minėtą nusikaltimą sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę E.P., gyv. Panevėžyje.

07-22 gautas pareiškimas, kad Vievyje įsibrauta į butą ir pavogti pinigai, kompiuteris ,,HP DV 6500“ ir apgadintas balkono plastikinis langas ir durys. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

07-22 pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Elektrėnų sav., Vievio sen., Vievio geležinkelio pervažoje apgadintos akumuliatorių spintos.

07-22 pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Elektrėnų sav., Vievio sen.,. nuo transformatorinės pavogtų varinių kabelių ir varinės įžeminimo kontūro šynos.

07-22 pradėti du ikiteisminiai dėl Elektrėnų sav., Vievio sen., iš transformatorių pavogtos aušinimo alyvos.

07-22 pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl alkoholinių gėrimų ir maisto produktų vagystės iš parduotuvės, esančios Elektrėnuose, prekybos salės.

07-23 gautas pranešimas, kad Elektrėnuose esančioje degalinėje A.S. (gim. 1988 m.), gyv. Kaune, grasindamas degalinės operatoriui  daiktu, panašiu į pistoletą, pagrobė iš degalinės kasos 900 litų. A.S. pristatytas į psichiatrinę ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

07-24 pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl birželio 3 d. Elektrėnuose, Saulės gatvėje, apgadinto automobilio „Mazda 3“.

07-24 pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl birželio 12 d. Semeliškėse apgadinto automobilio „VW passat“ .

07-24 apie 13.20 val. Elektrėnų sav., Vievio sen., Pylimų k., automobilio „BMW 530“, vairuotojas R.M., gyv. Kaune, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už greičio viršijimą, Elektrėnų PK patruliams davė 50 Lt kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

07-24 Elektrėnuose, ant ežero kranto, rastas Elektrėnų gyventojo lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

07-25 gautas pareiškimas, kad birželio 28 d. pastebėta, jog Elektrėnų sav., Vievio sen., iš namo, priklausančio UAB, pavogtas elektrinis šildytuvas „Kumtel“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

07-25 gautas pranešimas, kad liepos 25 d., apie 13.20 val., savo namuose Elektrėnuose rastas asmens lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

07-25 gautas asmens pareiškimas, kad liepos 25 d., jam esant pas savo pažįstamą Elektrėnų sav., Vievio sen., ir užmigus, o vėliau prabudus neberado savo namų kino sistemos „PANASONIC“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

07-26 gautas pareiškimas, kad apie 16.30 val. Elektrėnuose, Sodų bendrijoje „Klevas“, sodo sklype iš rankinės, kuri gulėjo atidarytame sodo namelyje, buvo pavogti pinigai bei du mobilieji telefonai. Padaryta turtinė žala 895 litai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti 47 administracinės teisės pažeidimų protokolai už girto apsirodymą viešoje vietoje, nedidelį chuliganizmą, kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Užregistruoti 175 pranešimai įvykių registre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų