Trakų teismas nubaudė leistiną greitį viršijusį Seimo narį

Trakų teismas nubaudė leistiną greitį viršijusį Seimo narį

Trakų rajono apylinkės teismas liepos 25 d. nubaudė Lietuvos Respublikos Seimo narį Algį Kašėtą už leistino greičio viršijimą daugiau nei 50 kilometrų per valandą.

Trakų rajono apylinkės teismo inf.

Išnagrinėjus administracinio teisės pažeidimo bylą nustatyta, kad šių metų birželio 11 d. Algis Kašėta kelio Vilnius-Varėna-Gardinas 19-ajame kilometre, vairuodamas transporto priemonę „Skoda Octavia“ važiavo 170,60 kilometrų per valandą greičiu ir viršijo nustatytą 90 kilometrų per valandą greitį daugiau nei 50 kilometrų per valandą, tuo pažeisdamas kelių eismo taisyklių 133 punkto reikalavimus, t.y. padarė administracinį teisės pažeidimą, numatytą ATPK 124 str. 6 d.

Teismas, atsižvelgdamas į tai, kad Algis Kašėta prisipažino padaręs pažeidimą ir gailėjosi dėl jo bei įvertinęs tai, kad pažeidėjas administracine tvarka už leistino greičio viršijimą baudžiamas pakartotinai ir turi 1 galiojančią nuobaudą, skyrė Algiui Kašėtai didesnę nei įstatymo nustatytas vidurkis administracinę nuobaudą – 1300 Lt baudą su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu 2 mėnesiams.

Skirdamas nuobaudą Teismas pažymėjo, kad Algis Kašėta leistiną greitį viršijo beveik du kartus, t.y. net 80,2 kilometro per valandą, dienos metu, kai kelyje yra intensyvus kitų transporto priemonių ir pėsčiųjų judėjimas, todėl tokius jo veiksmus pripažino labai pavojingais turtui, žmogaus sveikatai ir gyvybei.

Šis teismo nutarimas per 20 dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų