Įvykių suvestinė

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK inf.

04-27 gautas pranešimas, kad laikotarpyje nuo praėjusių metų rugsėjo 8 d. iki šių metų balandžio 4 d. Vievio sen. pagrobtos akcinei bendrovei priklausančio apleisto ūkinio pastato sienų medinės konstrukcijos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-27 gautas akcinės bendrovės pranešimas, kad sugadinti elektros įrenginiai ir pavogti variniai kabeliai iš transformatorinės, esančios Šviesos g., Vievyje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-27 gautas akcinės bendrovės pranešimas, kad pavogta aušinimo alyva iš transformatorinės, esančios Skirmantiškių k., Vievio sen. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-27 gautas pareiškimas, kad balandžio 20 d. 18.30 val. Elektrėnuose, Sodų g., nepažįstamas vaikinas iš nepilnamečio sūnaus pagrobė bėginį dviratį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-29 gautas pranešimas, kad Vievyje subraižytas automobilis „Mazda 6“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

05-01 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose iš buto pavogtas nešiojamas kompiuteris ,,Compaq Cq 60“, kompiuterio krepšys, dvi kompiuterinės pelės ir USB jungtis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

05-01 gautas pareiškimas, kad Vievio sen. išlaužti ūkinio pastato vartai bei pavogti mediniai vežimo ratai ir mediniai irklai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

05-02 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose išdaužtas pastato lango stiklas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

05-02 gautas pranešimas, kad Elektrėnuose išdaužtas automobilio „Nissan Primera“ galinis stiklas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

05-03 gautas pranešimas, kad Vilniaus teritorinės darbo biržos Trakų skyriaus Elektrėnų poskyryje buvo pavogtas asmeninio kompiuterio „HP Business“ monitorius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti 97 administracinės teisės pažeidimų protokolai už kelių eismo taisyklių pažeidimus, girto pasirodymą viešoje vietoje, gyvūnų laikymo taisyklių pažeidimus,  narkotinių, psichotropinių medžiagų vartojimą be gydytojo paskyrimo, viešosios tvarkos trikdymą ir kt.

Užregistruoti 174 pranešimai įvykių registre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų