Motinos diena ir mažosios Velykėlės Semeliškėse

Motinos diena ir mažosios Velykėlės Semeliškėse

Gegužės 1 d. bendruomenės „Strėva“ namuose sveikinome mamas ir šventėme Atvelykį. Semeliškių parapija šiemet švenčia 510 metų jubiliejų, tad neatsitiktinai prasmingais dainų ir eilių tekstais parengtą programą susirinkusiems padovanojo Pastrėvio ansamblis „Varnalėša“, (vadovė Aldona Kazakevičienė). Pastrėvio seniūnija taip pat mini parapijos jubiliejų, nes ji priklauso Semeliškių parapijai.

Silvija BIELSKIENĖ

Po koncerto susirinkusius mažuosius pasveikino Velykų Bobutė ir pakvietė papuošti Velykų medį, kurį išmargintais margučiais reikėjo papuošti patiems vaikams. Autoritetinga suaugusiųjų komisija išrinko įspūdingiausią, pavasariškiausią, neįprasčiausią margutį.

Prieš taip mėgstamą margučių ridenimą, vaikus kvietėme pasimankštinti, dalyvauti įvairiose rungtyse, pažaisti. Po to visi skubėjome prie patiestos Velykų Bobutės skraistės ir ridenome margučius.  Visi dalyvavę šventėje buvo apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis bei pavaišinti saldumynais ir sultimis. Net nepastebėjome, kaip pralėkė keletas valandų ir atėjo metas išsiskirti. Bet ne iki kitų metų, o iki kito šeštadienio.

Kiekvieną šeštadienį nuo 12 val. bendruomenės „Strėva“ namuose veiks šeštadieninė „Samiliukų“ mokyklėlė, kurioje laukiami visi, norintys turiningai praleisti laisvalaikį.

Mokyklėlėje mokysimės dainuoti, piešti, šokti, kurti. Laukiami visi – nepriklausomai  nuo amžiaus ir sugebėjimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų