Trakų rajono apylinkės teisme lankėsi EŽTT teisėja dr. Danutė Jočienė

Trakų rajono apylinkės teisme lankėsi EŽTT teisėja dr. Danutė Jočienė

2011 m. balandžio 29 d. Trakų rajono apylinkės teisme vyko teismo pirmininkės Jolantos Malijauskienės iniciatyva organizuota diskusija, kurios metu Europos Žmogaus Teisių Teismo teisėja dr. Danutė Jočienė susitiko su Trakų rajono apylinkės teismo teisėjais, Trakų rajono apylinkės prokuratūros prokurorais, antstoliais, Trakų rajono ir Elektrėnų policijos komisariatų bei Trakų rajono ir Elektrėnų savivaldybių Vaiko teisių apsaugos skyrių atstovais.

Darius KASPERSKIS Teisėjo padėjėjas

Dr. Danutė Jočienė supažindino diskusijos dalyvius su naujausia Europos Žmogaus Teisių Teismo praktika, teisminės praktikos tendencijomis, atsakė į dalyvių klausimus. Diskusijos metu buvo aptariamos esminės Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijoje numatytų žmogaus teisių ir laisvių užtikrinimo Lietuvoje problemos, svarstyta, kaip teismų ir teisėsaugos institucijų veikloje būtų galima užtikrinti geresnę šių teisių ir laisvių apsaugą.

„Gerai žinoti konvencijos nuostatas bei jos taikymo naujausią praktiką yra itin svarbu, nes nuo to priklauso minimalių demokratinių vertybių bei žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių įgyvendinimo kokybė mūsų šalyje. Manau, mūsų teisme vykusi diskusija buvo labai naudinga visiems jos dalyviams ir tikiuosi, jog panašūs susitikimai vyks ir ateityje“- teigė teismo pirmininkė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų