Įvykių suvestinė

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

04-06 gautas pareiškimas, kad balandžio 3 d. apie 20.30 val. einant Trakų gatve, Elektrėnuose, ties „Lietuvos pašto“ pastatu, iš nugaros užpuolė keturi nepažįstami jaunuoliai, iš kurių vienas sudavė į galvą ir iš kišenės pavogė mobilaus ryšio telefoną „Nokia“ bei pinigus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-06 gautas pranešimas, kad balandžio 6 d. į Vilniaus universitetinę greitosios medicininės pagalbos ligoninę kreipėsi Vievio sen. gyventojai. Vienam iš jų diagnozuota kairės rankos plaštakos ir dilbio plėštinės žaizdos, abiejų akių sužalojimas; kitai – sužalota blauzda. Pirminiais duomenimis asmenys buvo sužaloti Užumiškių k., sprogus nenustatytam savadarbiam sprogmeniui. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-07 Vievyje, Kauno g., namo laiptinėje kovo 9 d.  sumuštas nepilnametis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-07 gautas pareiškimas, kad balandžio 1 d. į laidinį telefoną paskambino asmuo, kuris prisistatęs policijos pareigūnu apgaulės būdu išviliojo 2000 litų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-07 gautas pareiškimas, kad balandžio 6 d. į laidinį telefoną paskambino asmenys, iš kurių vienas prisistatęs policijos pareigūnu apgaulės būdu  išviliojo 1000 litų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-07 gautas pareiškimas, kad balandžio 7 d. Elektrėnuose iš kambario pavogti televizorius „Philips“ su antena ir rankinis laikrodis „Osman“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-08 gautas pareiškimas, kad nuo kovo 16 d. 15.00 val. iki kovo 17 d. 19.00 val. iš automobilio „Audi 80“, stovėjusio Elektrėnuose, Sodų g., benzino bako pavogta 35 l benzino.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-09 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sen., Abromiškių k., prie vaikų sanatorijos iš automobilio „Audi 100“, pritaikius raktą nuo automobilio durelių spynos, buvo pavogta automagnetola „Lava“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

04-09 gautas pareiškimas, kad balandžio 8-osios naktį buvo apvogta sodyba, esanti Semeliškių sen. Iš ūkinio pastato pavogtas benzininis pjūklas „Husgvarna-55“, 10 metrų stogo nerūdijančio plieno skardos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti 87 administracinės teisės pažeidimų protokolai už įvairius kelių eismo taisyklių pažeidimus, nedidelius chuliganizmus, smulkaus svetimo turto pagrobimą, viešosios rimties trikdymą, narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimą be gydytojo paskyrimo, girtų pasirodymą viešose vietose ir kitokius pažeidimus.

Užregistruoti 172 pranešimai įvykių registre.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų