Trakų rajono apylinkės teismas šiais metais nubaudė jau 30 neblaivių vairuotojų

Trakų rajono apylinkės teismas šiais metais jau išnagrinėjo 30 administracinių teisės pažeidimų bylų, kuriose administracinėn atsakomybėn traukiamus asmenis pripažino kaltais vairavus transporto priemones būnant neblaiviems ar apsvaigus nuo narkotinių medžiagų.

Darius Kasperskis, Trakų rajono apylinkės teismo atstovas spaudai

Keturiolikai nubaustųjų, vairavusių transporto priemones, buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis (nuo 0,47 promilės iki 1,49 promilės) – jiems teismas skyrė baudas nuo 600 Lt iki 1250 Lt bei atėmė teisę vairuoti transporto priemones nuo 3 mėnesių iki 1 metų 3 mėn. Devyniems nubaustiems vairuotojams buvo nustatytas vidutinis (nuo 1,54 iki 2,43 promilės) girtumo laipsnis, todėl jiems paskirtos baudos nuo 1000 Lt iki 2500 Lt bei atimta teisė vairuoti transporto priemones nuo 1 metų iki 2 metų 6 mėn. Taip pat buvo nubausti ir du buvę sunkiai neblaivūs (2,76 promilės ir 3,41 promilės) bei trys pasitikrinti savo blaivumą atsisakę pažeidėjai- jiems teismas skyrė baudas nuo 2000 iki 2500 Lt ir atėmė teisę vairuoti transporto priemones nuo 2 metų iki 2 metų 6 mėn. Teismas taip pat nubaudė po vieną asmenį, vairavusį automobilį būnant neblaiviam (1,33 promilės) ir neturint teisės vairuoti, bei vairavusį transporto priemonę apsvaigus nuo narkotinių medžiagų – pirmajam paskirtas 20 parų areštas, o antrajam- 2000 Lt bauda ir atimta teisė vairuoti transporto priemones 2 metams.

Trakų rajono apylinkės teismas neblaiviems ar kitaip apsvaigusiems vairuotojams šiais metais už padarytus pažeidimus iš viso paskyrė jau net 45600 Lt baudų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų