„Vilnius Outlet“ – išpardavimų savaitgalis

„Vilnius Outlet“ – išpardavimų savaitgalis

Garantuotas nuolaidas siū­­lan­tis didžiausias Šiaurės Europoje „Vilnius Outlet“ sostinėje užkurs tikrą apsipirkimo vajų – visą savaitgalį siūlomos ypatingos nuolaidos, kai kur sieksian­čios net 70 proc.
Artėjant gražiausioms metų šventėms „Vilnius Outlet“ kviečia dovanomis pasirūpinti ir pasipuošti iš anksto – savaitgalį vyks išpardavimas, o nuolaidos nepaliks abejingų.
„Metuose įprastai būna du didieji išpardavimai – pavasarį ir rudenį. „Vilnius Outlet“ rudens išpardavimą skelbia ateinantį savaitgalį. Partneriai pirkėjams siūlys nuolaidas, kurios sieks ir 70 proc.“, – pasakoja „Vilnius Outlet“ rinkodaros vadovas Edgaras Va­lickas.
„Vilnius Outlet“ partneriai savaitgalį siūlys išskirtines nuolaidas – jos galios net tik drabužių ir kitų prekių parduotuvėse, bet ir ­restoranuose.
Dar pigiau nei įprastai bus galima įsigyti sporto prekių, žinomų prekės ženklų drabužių.
Kainos turėtų džiuginti ir jaunus tėvus – žaislams bus taikomos nuo 30 iki 50 proc. nuolaidos.

„Vilnius Outlet“ – naujas centras Lietuvoje
„Vilnius Outlet“ įrengtas atsi­žvelgiant į naujausias tendencijas ir lankytojų poreikius – gausu žaliųjų zonų, vaikų žaidimo erdvių, įrengti modernūs vaiko ir mamos/tėčio kambariai.
Pirmajame prekybos centro aukš­te įsikūrė maisto prekių parduotuvės ir būtiniausios paslaugos. Čia lankytojai ras gurmaniško maisto parduotuves, tokias kaip „Assorti“ ir kitas. Taip pat pirmajame aukšte veikia prekybos centras „Rimi“.
Antrasis „Vilnius Outlet“ auk­tas skirtas parduotuvėms ir outletams. Kai kurie iš jų, tokie kaip prekės ženklo „Guess“, Lietuvoje atidaryti pirmą kartą. Pirkėjai antrajame aukšte su garantuota nuolaida taip pat ras kitus žinomus prekės ženklus „Nike“, „Adidas“, „Diesel“, „Boss“ ir kitus.
Trečiasis centro aukštas skirtas pramogoms ir laisvalaikiui. Čia įsikūrė restoranai „Jurgis ir Drakonas“, „Grill London“, „Casa della Pasta“, „Burger King“, „KFC“ ir daug kitų.
„Vilniaus Outlet“ adresas – V. Pociūno g. 8, Vilnius. Darbo laikas 10:00 – 21:00.

Užs. 2016

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų