Vievio kultūros centre suskambo festivalis „Vieversija“

Vievio kultūros centre suskambo festivalis „Vieversija“

Balandžio 7-ąją į Vievio kul­tūros centrą atskrido vieversiai. Žinoma, perkeltine prasme. Čia skambėjo solistų ir vokalinių ansamblių festivalis „Vieversija“, kuriuo siekiama puoselėti solinio ir ansamblinio dainavimo tradicijas, aktyvinti mėgėjų meno veiklą. Renginyje, kaip ir kasmet, buvo kviečiami dalyvauti įvairių ugdymo įstaigų, kultūros centrų meno mėgėjų kolektyvai, o taip pat savarankiškai festivaliui pasiruošę vaikai ir suaugusieji.
Tradiciškai, pirmoji dienos dalis buvo skirta mažiesiems atlikėjams – vaikams. O sugužėjo jų iš Vievio, Elektrėnų, Trakų, Kaišiadorių. Dėkojame solistams ir ansambliams iš Vievio meno mokyklos (mokytoja Irena Starošaitė), Vievio gimnazijos (mokytoja Dalia Davidavičienė, koncertmeisterė Asta Karpičienė), Elektrėnų sav. Vievio lopšelio-darželio „Eglutė“ (mokytoja Drąsa Ramanauskienė), Elektrėnų me­no mokyklos (mokytoja Laima Mažuolytė), Elektrėnų pradinės mokyklos (mokytoja Giedrė Ta­karauskaitė), Trakų lopšelio-darželio „Obelėlė“ (mokytoja Vilma Šerpenskienė), Trakų lopšelio-darželio „Ežerėlis“ (mokytoja Jūratė Čechavičiūtė, akompaniatorė Ugnė Kaušiūtė), „Ąžuolyno“ progimnazijos (mokytoja Dalia Liubiniene) ir Kaišiadorių meno mokyklos Žiežmarių skyriaus (mokytoja Vida Jočytė). Buvo labai jauku ir gera matyti tiek muziką mylinčių būsimųjų dainininkų, kurie mums dovanojo savo ilgai ruoštus kūrinius. Vaikų koncertą vedė Augustė Sajietaitė, kuri su džiaugsmu ir nostalgija prisiminė ir pati buvusi šio ilgamečio festivalio dalyvė.

This slideshow requires JavaScript.

Nurimus vaikų šurmuliui ir ar­tėjant vakarui, Vievio kultūros centre dar kartą suskambo muzika. Salę užpildė antroji, suaugusiųjų koncerto, dalis. Čia susibūrė ne tik Vievio kultūros centro kolektyvai, bet ir svečiai iš Elektrėnų, Semeliškių, Vilniaus, Gilučių. Publika gėrėjosi semeliškietės Silvijos Bielskienės, kaišiadorietės Lionės Urbanavičienės, Vidmanto Veličkos, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos moksleivės Rusnės Bukšnaitytės (mokytoja Natalija Krauter, koncertmeisterė Eglė Vosyliūtė) balsais. Gilučių moterų kolektyvas „Obelėlė“ (vadovė Diana Norušienė), Semeliškių vokalinis ansamblis „Svaja“ (vadovė Gražina Barzdaitienė) bei Vievio kultūros centrui atstovavę vyrų, moterų ir mišrus vokaliniai ansambliai „Con moto“, moterų duetas ir kvartetas (vadovė Audronė Stepankevičiūtė, koncertmeisterė Eg­lė Vosyliūtė), moterų choro „Vieva“ Senjorų choro „Sesės dainose“ grupės, Neįgaliųjų ansamblis „Ievaras“ (vadovė Rita Kraucevičiūtė) džiugino susirinkusius puikiu ansambliniu dainavimu. Koncertą vedė „Vievio teatro“ aktorius Adomas Klevickas. Už padovanotas puikias akimirkas publika atlikėjams dėkojo gausiais aplodismentais. Elektrėnų savivaldybės meras Gediminas Ratkevičius kiekvienam festivalio dalyviui įteikė Elektrėnų savivaldybę reprezentuojančius suvenyrus. Įsimintiną ir gerų emocijų kupiną koncertą vainikavo bendra dalyvių ir publikos daina.
Laukiame skambių dainų kitų metų „Vieversijoje“!

Vievio kultūros centro renginių organizatorė Lina Alešiūnienė
Nuotraukos Liudmilos Felčinskajos
ir Vievio kultūros centro

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų