Vasaros piknikas Kazokiškėse

Vasaros piknikas Kazokiškėse

Saulėtą ir gražų rugpjūčio 13 d. vakarą Kazokiškių gyventojai susirinko į kultūros namų kiemelį pabendrauti, padainuoti, pažaisti ir paminėti artėjančios Žolinės. Nešini užkandžiais ir keptais pyragais, namuose augintais vaisiais ir daržovėmis, gėlių puokštėmis, kazokiškiečiai skubėjo susitikti su artimais bičiuliais ir kaimynais.
Susirinkusius su gražia diena ir artėjančiomis Žolinėmis pasveikino Kazokiškių kultūros renginių organizatorė, Kazokiškių seniūnas Arvydas Vyšniauskas linkėjo gražaus laiko ir smagių akimirkų. Kazokiškėse gyvenanti, Seimo narės Silvos Lengvinienės patarėja Margarita Skvarčienė džiaugėsi, kad Kazokiškių kraštas klesti, linkėjo kuo daugiau bendruomeniškumo, ragino bendruomenės narius aktyviau dalyvauti renginiuose, prisidėti prie gerovės kūrimo seniūnijoje.
Kazokiškių krašto žmonės labai linksmi, dainingi ir muzikalūs – Drąsa Ramanauskienė dainavo ir grojo akordeonu, Alvyra ir Jonas Gliaudeliai dainavo ir grojo gitara, Tadas Jablonskas dainavo ir grojo armonika. Visi susirinkusieji dainavo kartu ir smagiai lingavo, žaidė įvairius žaidimus, skanavo sūrio su medumi, namuose keptų pyragų, gamintų užkandžių, vartė senus albumus, prisiminė smagias istorijas, šnekučiavosi ir smagiai leido laiką.
Po renginio, Kazo­kiškių gyventoja Margarita džiaugėsi, kad „čia visada gera ir jauku. Pasiilgstu tokių susitikimų, jie kvepia vaikyste, bendrumu ir šiluma“.
Tai buvo jaukus, šiltas, pilnas puikios nuotaikos, nuoširdžių šypsenų, skambios muzikos ir dainų vasaros piknikas Kazokiškėse.

Kazokiškių renginių organizatorė Vaida Belickienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų