Vasario 24 d.

Vasario 24 d.
Vasario 24 d. Beižionių seniūnijoje vyko gyventojų susitikimas su savivaldybės vadovais, tarybos nariais, Elektrėnų policijos komisariato ir kitų institucijų atstovais.

Seniūnas Mindaugas Makūnas informavo apie seniūnijos veiklą 2010 metais. Seniūnijoje aktualus pašto perkėlimo klausimas. Paštą numatoma perkelti į kultūros namų patalpas. Taip pat kalbėta dėl mokyklos renovacijos. 2010 m. rekonstruoti Beižionių vaikų globos namai.  Bendruomenės pirmininkas Vilmandas Palčiauskas prašė teikti pasiūlymų ir idėjų, kurias galima būtų įgyvendinti gerinant Beižionių gyventojų gyvenimo kokybę.
Vasario 25 d. Vievio seniūnas Zenonas Pukėnas  supažindino susirinkusiuosius su seniūnijos veikla. 2010 m. renovuota Vievio gimnazija, renovuojama pradinė ir meno mokyklos, sutvarkytas bažnyčios šventorius. Planuojama sutvarkyti miesto turgaus aikštę. Jau rengiamas turgaus aikštės ir prekybos centro detalusis planas. Gyventojai diskutavo dėl šilumos kainų, pirties renovavimo ir eksploatavimo. Aptarta galimybė rengti projektus per VVG programas. Kalbėta dėl blogos vandens kokybės, duobėtų kelių, lietaus kanalizacijos sutvarkymo, ežero užterštumo ir kt. Gyventojai klausė dėl galimybės įrengti žiedinę sankryžą Semeliškių g. Šis kelias priklauso Vilniaus regiono keliams. Savivaldybė yra pateikusi prašymą, bet darbai atidėti dėl lėšų trūkumo. UAB „Gelvita“ direktorius kalbėjo apie komunalines problemas.
Savivaldybės vadovai supažindino gyventojus su šiose seniūnijose numatomais vykdyti darbais ir projektais, skiriamomis lėšomis. Išklausė gyventojų pastabas ir pasiūlymus, atsakė į pateiktus klausimus.
Elektrėnų policijos komisariato atstovai supažindino su savivaldybės kriminogenine situacija, vykdomomis prevencijos priemonėmis ir ragino gyventojus informuoti policiją apie pasitaikančias negeroves.

Informaciją parengė vyr.

specialistė R. Bartkevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų