Tradicija ,,Ąžuolyne‘‘

Kiekvienais metais Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinė mokykla Kovo 11-osios šventę pamini šauniu renginiu – „Aerobikos švente“.

Greta Kamandulytė

Tai yra ne tik sportinis pasirodymas, bet ir renginys su menine programa. Šių varžybų nuostatai griežti, bet tiems, kurie bent kiek domisi aerobika, yra išradingi, muzikalūs, ruošimasis tampa savotiška pramoga, kurios metu kiekvienas gali atskleisti savo sugebėjimus.

Ruošimasis aerobikos varžyboms nėra lengvas darbas. Visų klasių merginos turėjo sukurti kuo sportiškesnį, originalesnį, labiausiai dėmesį pritraukiantį šokį, kurį vertino labai griežta mokytojų komisija. Paruošti šokį nėra lengva, nes reikia paisyti  atitinkamų nuostatų ir reikalavimų. Už menkiausią taisyklių pažeidimą gali netekti balo. Šįkart neapdairios klaidos nepavyko išvengti 8c klasės merginoms, kurios būtų pelniusios visus aukščiausius komisijos balus, jeigu ne viena mergina, kurios kirpčiukai buvo palaidi.

Šiais metais šventėje dalyvavo ir svečiai – šoko „Versmės“ gimnazijos kolektyvas. Kova dėl prizinių vietų buvo labai atkakli ir sąžininga. Buvo net tokių klasių, kurių merginoms per savo neapdairumą ir atlaidumą šokį teko kurti vieną dieną, bet jos vis tiek išdrįso pasirodyti. Tarp jaunesniųjų dalyvių pergalę iškovojo 7b, o vyresniųjų – 8c klasė.

Labai svarbu paminėti, kad po ilgos pertraukos į sceną išdrįso įžengti ir mūsų mokyklos vyriausieji vaikinai – dešimtokai, kurie puikiai pasirodė ir pelnė daug liaupsių.

Visi dalyvavę klasių kolektyvai gavo po saldžią „Skruzdėlyno“ dovanėlę, o patys geriausieji – taurę.

Tikėkimės, šios tradicijos niekas nepamins ir „Ąžuolyno“ mokykla ją tęs dar ilgai, dar šauniau ir garsiau.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų