Iš Kaišiadorių elektrėniškiai grįžo čempionais

Iš Kaišiadorių elektrėniškiai grįžo čempionais

Vasario 12 d. būrys Elektrėnų sportininkų vyko į trečiąsias Kaišiadorių savivaldybės administracijos bei šio miesto Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų skyriaus organizuojamas varžybas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Ir grįžo, žinoma, mūsų sportininkai ne tuščiomis – medaliais pasipuošė Anatolijus Šugajevas, Juozas Žydelis ir Edmundas Einoris.

Pasivaržyti Kaišiadoryse susirinko šaškininkai, šachmatininkai, stalo tenisininkai, krepšininkai ir girios kilnotojai, o Elektrėnams žaidynėse atstovavo 3 šaškininkai ir 5 šachmatininkai.

Elektrėniškiai varžybose pasirodė puikiai: tarp dviejų sporto meistrų iš Vilniaus įsiterpė ir antrą vietą šachmatų varžybose iškovojo kandidatas į sporto meistrus Edmundas Einoris, šaškių varžybose laimėjęs 6 partijas ir 1 su Kaišiadorių meru Romualdu Urmilevičiumi sužaidęs lygiomis nugalėjo sporto meistras Anatolijus Šugajevas.

Tačiau labiausiai visus nustebino šaškių žaidėjo Juozo Žydelio triumfas girios kilnojimo varžybose: draugų įkalbintas sudalyvauti šioje rungtyje elektrėniškis 16 kg girią iškėlęs 115 kartų nušluostė nosį ir gerokai jaunesniems varžovams.

Reikia paminėti, jog  girios kilnojimo varžybos vyko bene tuo pačiu metu, kaip ir šaškių, kuriose J. Žydelis užėmė 6 vietą iš 22 dalyvių.

Red. inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų