Tarptautinės šokio dienos atgarsiai Kietaviškių pagrindinėje mokykloje

Tarptautinės šokio dienos atgarsiai Kietaviškių pagrindinėje mokykloje
Balandžio 29 diena – Tarptautinė šokio diena, UNESCO sprendimu švenčiama jau nuo 1982 metų. Kaip ir daugelyje kitų šalių, taip ir Lietuvoje, ši šventė buvo minima ir šiemet.

Kietaviškių pagrindinė mokykla taip pat prisijungė prie šios šventės minėjimo ir prie naujai sukurto projekto – „Judam muzikos ritmu”. „Judam muzikos ritmu“ yra projekto „Sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo  ugdymas mokyklose“ dalis. Kietaviškių pagrindinės mokyklos mokiniai šiame projekte dalyvavo pirmą kartą. Projekto tikslas – paskatinti mokinius pajudėti ir tai daryti linksmai, smagiai, maloniai, atkreipti mokinių dėmesį į šokį kaip sportinę veiklą.
Projekte numatyta, kad dalyviais gali būti 6-7 klasės mokiniai, tačiau susidomėjusių atsirado ir daugiau. Prisijungė ir 9 klasės mokinės, ir pradinių klasių aerobikos būrelio mergaitės. Paruošę savo pasirodymus, mokiniai juos pristatė pertraukų metu. Žiūrovais buvo mokyklos mokiniai bei mokytojai. Pertraukos buvo ypatingai laukiamos, mokykloje sklandė džiaugsminga nuotaika.
Tačiau pertraukomis nebuvo apsiribota. Po pamokų vyko mokinių tarybos narių suorganizuotas renginys, kurio metu buvo pakartoti jau matyti ir dar nematyti šokių numeriai. Visą renginį vainikavo labai nuotaikingas bendras šokis „Du gaideliai“, kuriam padėjo pasiruošti aerobikos būrelio mokytoja J. Rimkienė. Jį šoko ne tik mokiniai, bet ir mokytojai bei mokyklos direktorė E. Janavičienė su direktoriaus pavaduotoja R. Matoniene.
Renginio pabaigoje visiems šokėjams buvo įteiktos padėkos už entuziastingą  dalyvavimą projekte „Judam muzikos ritmu“. Po Tarptautinės šokio dienos minėjimo visi dalijosi patirtu jauduliu, įspūdžiais bei puikia, pakilia nuotaika. Mokiniai labai džiaugėsi šiuo projektu. Tikimasi, jog šios šventės minėjimas taps Kietaviškių pagrindinės mokyklos tradicija.

Ugnė Gigelytė,
mokinių tarybos vadovė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų