Ekskursija į Vilnių

Ekskursija į Vilnių
Gražų balandžio rytą Elektrėnų pradinės mokyklos 4b ir 4e klasių mokiniai su mokytojomis Vida Rasiukevičiene ir Rasa Sendzikiene išsiruošė į Vilnių. Ekskursijos maršrutas: Planetariumas, Vilniaus katedra ir Seimo rūmai. Visi vaikai nekantriai laukė šios dienos.

Pirmiausia visi nuvyko į Planetariumą. Ten Planetariumo darbuotojai pasakojo apie žvaigždes, Saulės sistemą, planetų sudėtį, įvairius žvaigždynus. Kiek daug įdomių dalykų sužinojo vaikai apie dangų.
Po to 4b klasės mokiniai nuvyko į Vilniaus katedrą: nusileido į jos požemius. Ten buvo keista ir tylu. Požemiuose matė karalių ir kunigaikščių karstus, vaikščiojo po apšviestas požemių vietas, kur galėjo pamatyti senojo Vilniaus miesto fragmentus.
O 4e klasės mokiniai iš Planetariumo nuėjo į Seimo rūmus. Ten sutiko Seimo narį Algimantą Salamakiną, matė Arūną Valinską. Po to vaikščiojo po įvairias sales, kabinetus. Visi galėjo pasėdėti Kovo 11-osios salėje, Seimo pirmininko kėdėje. Apžiūrėjo medinių skulptūrų parodą. Po to aplankė Europos Sąjungos padalinį, kur matė įvairių šalių euro monetas, klausėsi Europos Sąjungos himno. Iš ten išėjo nešini dovanomis: plakatais ir lankstinukais.
Visiems ši ekskursija labai patiko, buvo įdomi ir paliko daug įspūdžių.

Gabrielė Raginytė
4b kl. mok.
Beatričė Gruodytė
4b kl. mok.
Laima Šeludiakovaitė
4e kl. mok.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų