Tarptautinis jaunųjų menininkų seminaras „Gintarinė svetainė“

Tarptautinis jaunųjų menininkų seminaras „Gintarinė svetainė“ – Lietuvos kultūros fondo ir Balio Dvariono labdaros ir paramos fondo organizuojamas renginys, kuris jau daugelį metų birželio mėnesį sukviečia talentingus Lietuvos jaunuosius muzikantus į Palangą. Šiais metais meistriškumo pamokas vedė smuikininkai prof. dr. Jurgis Dvarionas ir Skaistė Čilinskaitė, violončelininkas Arūnas Palšauskas, pianistai Aleksandras Jurgelionis ir Justas Dvarionas.

Vievio meno mokyklos smuikininkai turėjo puikią galimybę dalyvauti seminare, tobulinti meistriškumą, dalintis patirtimi ir džiuginti pajūrio gyventojus bei svečius savo pasirodymais. Čia dalyvavo ir debiutuojantys, ir jau respublikinį bei tarptautinį pripažinimą pasiekę, įvairių konkursų laureatais tapę jaunieji pianistai, smuikininkai ir violončelininkai.

Kūrybinis Lietuvos jaunųjų muzikų ir jų pedagogų bendradarbiavimas, meistriškumo pamokos ir nuoširdūs patarimai padeda jauniesiems atlikėjams augti tiek technikos vystymo, tiek ir muzikos interpretavimo prasme, skatina meninę saviraišką ir profesinius įgūdžius. Tarptautinis jaunųjų menininkų seminaras „Gintarinė svetainė“ – tai tik maža ilgo kelio atkarpa, turinti neįkainojamos reikšmės jaunųjų talentų puoselėjimui ir jų ateičiai.

Aušra ILJOITYTĖ,

Vievio meno mokyklos

smuiko mokytoja metodininkė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų