Susižalojo ardydamas šaudmenį

Pirmąją Šv. Kalėdų dieną Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate gautas pranešimas, kad į medicinos įstaigą pristatytas Elektrėnų gyventojas Ž.Ž. (gim. 1978 m.) su sužalota rankos plaštaka. Pirmais duomenimis Ž.Ž. susižalojo, kai namo rūsyje sprogo ardomas šaudmuo.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

 

Tai antras atvejis šiais metais, kai Elektrėnų savivaldybėje susižalojama ardant sprogstamuosius įtaisus.

Nors jau skelbėme apie gresiančius pavojus ir atsirandančias nepašalinamas pasekmes, kai nerūpestingi ir nesaugūs veiksmai ardant neaiškios kilmės sprogstamuosius užtaisus sukelia skaudžias nelaimes ir sužaloja organus, kai kurie asmenys nelinkę įsiklausyti į patarimus ir nevengia tokios rizikos.

Todėl dar kartą norime atkreipti gyventojų dėmesį, kad bet kokio daikto, galinčio sukelti sprogimą, ardymas ar bandymas pakeisti jo konstrukciją kelia pavojų ne tik meistrams mėgėjams, bet ir juos supantiems žmonėms bei jų turtui. Būkite atsargūs, tausokite savo ir aplinkinių sveikatą ir gyvybę, nesiimkite neapgalvotų veiksmų, kuriais galite sukelti nepageidaujamų padarinių ir negrįžtamai pakeisti likimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų