Komisariatas kreipėsi į Eismo saugumo komisiją dėl eismo dalyvių saugumo užtikrinimo

Tvarka ir eismo saugumas keliuose labiausiai priklauso nuo vairuotojų, tačiau ir pėstieji ne išimtis. Vykdami į mokyklą ar į darbą kiekvienas tampame eismo dalyviu. Kaip rodo statistiniai duomenys, daugiausia nelaimių pėstieji patiria tamsiuoju paros metu pereidami kelią arba gatvę.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

 

Ypač skaudus eismo įvykis įvyko šių metų pabaigoje Elektrėnuose, Elektrinės g., kurio metu transporto priemonė nesustojo prieš nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ir patrenkė ja einantį pėsčiąjį, kuris dėl patirtų kūno sužalojimų mirė.

2008-2011 metais Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje buvo išaiškinta 413 pėsčiųjų padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų ir 151 atvejis, kai vairuotojai nevykdė savo pareigų pėstiesiems.

Atsižvelgdamas į pateiktus duomenis bei į tai, kad tiek Elektrinės, tiek Rungos gatvėse yra vieni didžiausių pėsčiųjų srautai, kur einama į prekybos centrą „Maxima“, degalinę „Lukoil“, garažus ar už jų esančius sodus, ir siekdamas gerinti eismo saugumą Elektrėnuose, kad ateityje būtų išvengta skaudžių eismo nelaimių, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariatas gruodžio mėnesį kreipėsi į Saugaus eismo komisiją prie Elektrėnų savivaldybės tarybos dėl pagalbos – Elektrinės ir Rungos gatvėse įrengti iškilias pėsčiųjų perėjas, kurios būtų skirtos riboti eismo greitį pėsčiųjų perėjų zonose, ir minėtas perėjas pažymėti mirksinčiais kelio atšvaitais su saulės baterijomis, kurie pėsčiųjų perėjų matomumą pagerintų iki 300 metrų.

Manome, kad tokios priemonės padėtų užtikrinti eismo dalyvių saugumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų