3000 litų bauda liko nepakeista

Šių metų balandžio 13 d., apie 18.00 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato ir Trakų rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrių pareigūnai, vykdydami bendrą planą dėl kovos su kontrabanda ir turėdami duomenų apie nelegalią prekybą cigaretėmis, Elektrėnuose, Pergalės g., sulaikė G.P., kuris turėjo į skolą už 180 Lt iš Elektrėnų, Pergalės gatvės gyventojo J.Š. įsigijęs 30 pakelių cigarečių „Saint George“, 20 pakelių cigarečių „Premjer“ ir 10 pakelių cigarečių „NZ Gold“. Visi rasti cigarečių pakeliai buvo pažymėti Baltarusijos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis, bendra rūkalų vertė 416,50 Lt.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Trakų rajono apylinkės teismas spalio 5 d. administracinėje byloje dėl J.Š. veiksmų neteisėtai laikant ir realizuojant tabako gaminius pažymėtus Baltarusijos Respublikos banderolėmis, neturint nustatyta tvarka išduotos licencijos prekiauti tokiais gaminiais, pripažino J.Š. kaltu padarius administracinį teisės pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. 2 d. (šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti veiksmai (akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką, prekyba tokiomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis), kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra nuo dviejų iki dešimties minimalių gyvenimo lygių (MGL), – užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio iki penkių tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu) ir skyrė administracinę nuobaudą 3000 litų baudą.

Gruodžio 14 d. Vilniaus apygardos teismas, nagrinėdamas J.Š. apeliacinį skundą dėl Trakų r. apyl. teismo nutarimo panaikinimo, priėmė nutartį skundo netenkinti ir palikti nepakeistą Trakų teismo nutarimą. Šis Vilniaus apygardos teismo sprendimas neskundžiamas.

Pareigūnai prašo visų Elektrėnų sav. gyventojų nelikti abejingais tokiems pažeidimas, būti aktyviais ir pranešti policijai apie jiems žinomas neteisėtas veikas telefonais : bendruoju pagalbos telefonu 112, tiesiogiai Elektrėnų PK telefonu (8 528) 34000 arba pasitikėjimo telefonu (8 528) 39637.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų