Sukosi linksmybių karuselė

Sukosi linksmybių karuselė

Elektrėnų kultūros centro darbuotojai tarp daugybės renginių nepamiršta ir pačių jauniausių Elektrėnų gyventojų. Jau tradicija tapęs renginys vaikams „Linksmybių karuselė“ lapkričio 19 d. vyko dešimtą kartą.

Red. inf.

 

„Linksmybių karuselėje“ su vaikais žaidžia, jiems dainuoja, šoka, vaidina savivaldybės kolektyvai, renginių vedėjai, konkuruojantys dėl geriausiai organizuotos šventės vaikams nominacijos.

Per dešimt metų keitėsi konkurso dalyviai, renginio programos, bet vaikams visada buvo linksma. Ir dešimtojoje šventėje vaikų ir juos lydėjusių tėvelių, senelių,  susirinko gausiai. Šį kartą suaugę vedėjai konkurse nedalyvavo. Savivaldybės vyresni moksleiviai linksmino mažesnius. Išmonės, kaip visada, netrūko. Vaikai minė mįsles, vairavo traukinius, žadino miško žvėrelius, dalyvavo estafetėse, šoko ir dainavo su konkurso dalyviais ir jiems koncertavusia Elektrėnų pop grupe „Saulės spinduliai“.

Kompetentinga vertinimo komisija stebėjo, kas įdomiausiai, išradingiausiai subūrė vaikus žaidimams ir nusprendė I vietą atiduoti Gilučių dramos kolektyvui (vadovė Vida Vičkačkienė). Už geriausią scenarijų apdovanotas buvo Vievio vaikų dramos būrelis (vadovė Vilija Vaišnoraitė – Kaluževičienė), už programos vientisumą – „Yamahos“ muzikos mokyklos dainavimo  studija (vadovė Dalia Liubinienė), už ryškiausią personažą – Karolis Laurušonis, o už programos režisūrinį sprendimą – Ernesta Čižaitė ir Silvija Semionovaitė. Be dovanų neliko nė vienas šventės dalyvis – iš šventės vieni vaikai nešėsi  balionų, kiti – saldainių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų