Situacija blogėja

Situacija blogėja

Kaip ir buvo prognozuota, atėjus rudeniui, susirgimų COVID-19 daugėja visoje Lietuvoje. Dalis Elektrėnų savivaldybės mokinių dėl saviizoliacijos jau mokosi nuotoliniu būdu. Kokia pandemijos padėtis savivaldybėje ir ko tikėtis toliau, ­pasiteiravome administracijos di­rektoriaus Gedimino Ratkevičiaus:
„Nuo rugsėjo 13 d. teko skirtingomis dienomis izoliuoti po vieną, kelias klases Elektrėnų pradinėje mo­kykloje. Iš viso iki šios dienos visiškai ar iš dalies šioje mokykloje izoliuojasi 8 klasės. Jos grįš taip pat skirtingomis dienomis, nes izoliacija prasidėjo ne tuo pačiu metu. Dvi klasės izoliuo­jasi Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje. Taip pat šiandien (09-22. Red.) teks izo­liuoti 2 klases Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazijoje. Dar viena klasė izoliuojama Vievio gimnazijoje. Kietaviškių progimnazijoje nuo šiandien izoliuojamos 4 klasės.
Ką tik gavome informaciją, kad dar viena grupė izoliuojama Elektrėnų vaikų lopšelyje-darželyje „Drugelis“, COVID-19 atvejis nustatytas ikimokyklinio ugdymo mokytojai.
Lietuvoje naujų atvejų per 14 dienų vidurkis yra 522,1, Elektrėnų savivaldybėje – 365. Pagal šį rodiklį esame pačiame viduryje iš visų 60 savivaldybių. Tai kelia nerimą, nes visai neseniai – prieš mėnesį – pagal šį rodiklį mūsų savivaldybėje situacija buvo geriausia šalyje. Situacija stabiliai blogėja ir neabejoju, kad naujų ribojimų sulauksime artimoje ateityje (taip kalba Ministrė pirmininkė). Apie tai visuomenė bus informuota.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų