Šeimos mėnesio renginių mozaika

Šeimos mėnesio renginių mozaika

Gegužė – šeimos mėnuo. Šis laikotarpis buvo gausus renginių Kietaviškių seniūnijoje. Šeimos mėnuo prasidėjo Motinos dienos minėjimu Švč. Trejybės bažnyčioje. Šventose mišiose giedojo bažnyčios choras bei puikaus balso savininkas – Modestas Kapustinskas. Po šv. Mišių išeinan­čioms esamoms ir būsimoms mamoms jaunimas įteikė po gėlių vazonėlį, linkėdami gražios šventės bei būti mylimoms ir mylėti.
Mėnesio viduryje organizavome puikų renginį Jagėlonyse kartu su bibliotekos vedėja Vilija Bliujiene „Daug daug dainelių“. Šiltą vakarą prie buvusios Jagėlonių mo­kyklos koncertavo Kietaviškių kaimo kapela „Volungė“ bei senjorų meno kolektyvas „Dar ne sutema“, vadovė Regina Butkienė. Koncertą pradėjo duetas – Armandas Čižius (akordeonas) ir Rūta Vaičekonytė-Chveduk, užvesdami dainą „Daug daug dainelių“, kartu dainavo visi susirinkusieji. Vėliau į sceną kvietėme svečius – senjorų meno kolektyvą „Dar ne sutema“. Jie susirinkusiems pašoko puikių liaudiškų šokių, ratelių, dainavo liaudies dainas bei kvietė šokti kartu. Scenoje juos pakeitė Kietaviškių kaimo kapela „Volungė“. Volungiečiai dainavo ir visiems gerai žinomas dainas, ir naujas, dar negirdėtas. Renginio pabaigoje visi dalyviai buvo kviečiami į sceną paskutinei bendrai dainai „Mūsų dienos kaip šventė“. Susėsti pasivaišinti visiems kartu prie suneštinio bendro stalo lauke – vienas didžiausių vasaros malonumų. Labai džiaugiamės bendryste su jagėloniečiais, su kuriais prie vaišių stalo sudainavome dar daug dainų.

This slideshow requires JavaScript.

Jau trečius metus gegužės mė­nesį mus aplanko draugai iš Elektrėnų meno mokyklos – Gaivos Židonytės mokiniai vokalistai bei Aurimo Medzikausko ugdytiniai gitaristai – šeimos mėnesiui skir­tame renginyje „Muzikuojantys paukščiai“. Šiais metais išgirdome ir mūsų kraštietės Monikos Liekytės atliekamus kūrinius akordeonu bei pianinu. Ją paruošė mokytojos Auksė Merkienė ir Vilma Gumbienė. Nuos­tabios dainos, skambūs vokalistų balsai, puikūs atlikėjai džiugino susirinkusius, o renginio vedėjos Gaivos Židonytės žodžiai apie šeimą bei meilę artimui puikiai derėjo prie gražiausių melodijų.
Mėnesio pabaigoje Kietaviškėse prasiautė orientacinis-pramoginis ralis „Ladies go“. Kietaviškėse merginų ekipažai turėjo užduočių, kuriose reikėjo įsigilinti į Kietaviškių seniūnijos istoriją. O istorijos turime tikrai nemažai. Juk šiais metais Kietaviškės mini 520 metų sukaktį. Net 65 ekipažai moterų ir merginų narpliojo sudėtingus klausimus apie mūsų kraštą bei atlikinėjo užduo­tis. Po darbų turėjo valandėlę laiko atsikvėpti ir pasivaišinti Kietaviškių bendruomenės virta koše bei išbandyti savo jėgas sporto rungtyse. Už produktus košei dėkojame organizacijai „Ištiesk gerumo ranką“ ir Birutei Grybauskienei, virėjams – Donatui Kazlauskui ir Birutei Čepulionienei. Košė buvo iš tiesų labai skani!
Visą šį gražų, renginių kupiną mėnesį Kietaviškių kultūros namų salėje akis džiugino Kietaviškių vaikų dienos centro vaikų piešinių paroda „Mano šeima“.
Kviečiame aktyviai dalyvauti renginiuose, juk šiais metais Kietaviškėms 520!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų