Rudenėlio šventė Pakalniškėse

Rudenėlio šventė Pakalniškėse

Vėjuotą pirmą spalio šeš­tadienį nuaidėjo Pakalniškių bendruomenės „Jorė“ organizuo­jama Rudenėlio šventė. Bend­ruomenės salėje susirinko gausus būrys gerai nusiteikusių svečių. Susirinkusius svečius pasveikino Elektrėnų savivaldybės mero patarėjas Dovydas Bliujus, Gilučių seniūnė, laikinai einanti Vievio seniūno funkcijas, Kristina Vitartė ir Seimo narės Editos Rudelienės patarėja Diana Ikanevičienė.
Renginio metu buvo eksponuo­jama vaikų rudens darbelių paroda, dalyvavusiems buvo įteiktos padėkos ir saldžios dovanėlės.
Geriausios šeimininkės varžėsi skaniausio pyrago kepimo varžybose. Prizines vietas užėmė Vilija Sajietienė, Nijolė Tomkevičienė, o geriausia pyrago kepėja išrinkta Ramutė Bagaliūnienė. Joms buvo įteikti diplomai bei dovanos. Visoms dalyvavusioms šeimininkėms buvo įteiktos simbolinės dovanos, kurias skyrė UAB „Malsena“, o prizines vietas užėmusioms kepėjoms dovanas skyrė ir Seimo narė Edita Rudelienė, kurias perdavė patarėja Diana Ikanevičienė.
Šventės metu buvo pagerbtos sodybos penkiose skirtingose kategorijose. Ūkiškiausia sodyba – Ramutės ir Zigmo Bagaliūnų, meniškiausia – Romaldo ir Irenos Skorupskų, spalvingiausia – Audronės ir Timofėjaus Ivanovų, pavyzdingiausia – Vilginos ir Broniaus Jankauskų, o įdomiausia – Aldutės Slavinskienės. Sodybų šei­mininkams buvo įteiktos padėkos ir dovanos nuo Seimo narės Editos Rudelienės.
Mažuosius šventės dalyvius links­mino animatorių komanda iš „Mi­mido“, o gerą nuotaiką visos šventės metu dovanojo muzikantas Džeraldas. Nuoširdžiai ačiū tariame šefei Danutei Viešūnienei, kuri rūpinosi, jog nei vienas šventės dalyvis neliktų alkanas. Iš bendruomenės senbuvio Česlovo Čižiaus pagautos žuvies buvo išvirta gardi žuvienė, o UAB „Vienas LD“ skyrė produktus Danutės firminio plovo gamybai.
Už prisidėjimą rengiant šventę norime padėkoti Elektrėnų savivaldybei, UAB „Malsena“, UAB „Vienas LD“, UAB „Eimosta“, Sei­mo narei Editai Rudelienei ir Pakalniškių naujajai seniūnaitei Neringai Viešūnienei.
Dėkojame visiems, kurie nepa­būgo vėjuotos ir lietingos dienos ir atvyko į Pakalniškių bend­ruomenės „Jorė“ organizuojamą Rudenėlio šventę.

Pakalniškių bendruomenės „Jorė“ pirmininkė Gintarė Bliujienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų