Pusė Vievio paukštyno vištų priklauso bankui

Finansinių sunkumų turinčios vienos didžiausių Lietuvos paukštininkystės bendrovių Vievio paukštynas veikla grįžta į normalų ritmą, nes jau kuris laikas įmonės reikalais rūpinasi „Kauno grūdai“, praneša naujienų agentūra BNS.

Parengta pagal naujienų agentūros BNS pranešimą

„Vištas prižiūrėsime tiek, kiek reikės, tikrai nepaliksime jų badauti,“ – eversus.lt sakė sakė „KG Group“ vadovas Tautvydas Barštys. Pasak jo, bendrovė teisę į pusę paukščių įgijo, kai iš dar vienos kreditorės – „Imlitex“ – perpirko skolą. Kita dalis paukščių priklauso „Swedbank“. Iš viso paukštyne yra 900 tūkst. vištų dedeklių.
„Dabar šeriame visas Vievio paukštyno vištas, kurioms per mėnesį reikia iki 4 tūkst. tonų pašarų. Visi laukia teismų pabaigos, tačiau mes vištas prižiūrėsime tiek, kiek reikės,“ – tikino T.Barštys. Už pašarus Kauno įmonė pasiima tam tikrą kiekį kiaušinių. Tokie mainai „Kauno Grūdams“ naudingi, nes kiaušinius į prekybos taškus kauniečiai išvežioja kartu su savo gaminama paukštiena.
Modernų Vievio paukštyną į finansinius sunkumus, T. Barščio teigimu, pastūmėjo aplinkybė, kad 2010 metais grūdų kainos negailestingai kopė aukštyn, o kiaušinių kaina nedidėjo.
Skelbiama, kad šiuo metu paukštyno skolos siekia daugiau nei 50 mln. Lt. Nutartis dėl Vievio įmonės bankroto bylos iškėlimo yra apskųsta Lietuvos apeliaciniam teismui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų