Pavasario išvykos: ką pamatyti Lietuvoje?

Pavasario išvykos: ką pamatyti Lietuvoje?

Savaitgalio išvykos netrukus įgaus pagreitį, nes sparčiai šylantis oras ir bundanti gamta kvieste kviečia patirti gamtos dovanojamą džiaugsmą. Ieškantiems malonumo, kultūros bei gamtos grožio mūsų šalis yra idealus pasirinkimas.

Kultūrinė pažintis

Pasinaudokite galimybe pažinti Lietuvos kultūrą, gamtos grožį bei unikalią jos tapatybę per šimtmečius menančius parkus ir dvarus, piliakalnius ir pažintinius takus, aplankykite dar nepažintas vietas pasinerdami į tikrą lietuvišką kultūrą.

Pažinti Lietuvą galima ne tik lankant istoriškai svarbias vietas, bet ir dalyvaujant teminiuose renginiuose, per SPA, ragavimo patirtis ar išbandant aktyvaus turizmo pramogas. Apsilankę NoriuNoriuNoriu tinklapyje rasite daug įvairių, visus lūkesčius atliepiančių pasiūlymų, kaip įdomiai ir nekasdieniškai praleisti savaitgalio išvykas mūsų šalyje.

Rami savaitgalio išvyka

Norintiems ramesnės išvykos, labiausiai tiks nuo seno gydančiomis savybėmis pasižyminčiais mineraliniais vandenimis bei pasakiškai gražia gamta garsėjantis Birštonas. Miestas suteiks ne tik poilsio ir ramybės malonumą, bet ir galimybę aplankyti išskirtines vietas: kurorto simbolį – skulptūrą „Nemuno banginukas“, aukščiausią apžvalgos bokštą Lietuvoje, nuo kurio atsiveria nuostabi panorama, Kneipo terapijos sodą, skirtą kūno ir sielos grūdinimui, organizmo bei imuninės sistemos stiprinimui.

O kur dar vienas aukščiausių Lietuvos piliakalnių – Vytauto kalnas, 600 metrų ilgio vasaros rogučių trasa, analogų Lietuvoje neturintis mineralinio vandens garinimo bokštas „Druskupis“ bei kurorto vizitinė kortelė – Birštono Nemuno krantinė, kviečianti miesto svečius pasivaikščioti 2 kilometrų ilgio pėsčiųjų ir dviračių taku.

Vizitas viename gražiausių Lietuvos kurortų pakvies ne tik aplankyti žymias vietas, bet ir pasimėgauti SPA procedūromis, lauko baseinais, pirčių kompleksais, restoranais ir kitomis smagiomis veiklomis.

Išsiilgusiems kultūros ir pramogų

Daugelis Druskininkus žino kaip kurortą, kuriame dera šimtametės sveikatinimo tradicijos ir ramus poilsis, tačiau išties Druskininkai yra miestas, kuriame aktyviai veikia ir pramoginis gyvenimas.

Savaitgalio išvykos metu čia galima mėgautis ne tik mineralinių vandenų gydyklomis ir SPA malonumais, bet ir įsitraukti į šio kurorto kultūrinį ir pramoginį sūkurį. Apsilankius viename gražiausių Lietuvos kurortų, būtina pasikelti į 45 metrų aukštyje judančią apžvalgos aikštelę, iš kurios galima grožėtis Druskininkų pušynais ir upėmis, taip pat verta bent kelias valandas praleisti vandens parke, išbandyti savo jėgas medžių laipiojimo trasose, o vakare pasigrožėti muzikiniu šokančiu fontanu.

Pavasarį Druskininkai kviečia atvykti į narcizų žydėjimo šventę, kuomet Vijūnėlės parkas pasidengia pusės milijono narcizų žiedais ir keri atvykusius savo grožiu ir kvapu. Tai viena laukiamiausių pavasario švenčių, suburiančių minias žmonių iš visų Lietuvos kampelių.

Vieta istorijos gerbėjams

Atšilus orams, istorijos bei architektūros gerbėjai turėtų aplankyti didinga Trakų pilimi garsėjančius Trakus. Čia verta aplankyti ir Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo baziliką, kurioje saugomas gausus sakralinis lobynas: paveikslai, paminklai, įvairūs relikvijoriai, žvakidės, amžinosios ugnies lempa, taip pat užsukti į Užutrakio dvarą, Angelų kalvą bei išbandyti savo jėgas net 5 km besidriekiančiame Varnikų pažintiniame take.

Išvyka į Trakus bus nepamirštama, turininga ir smagi, tą garantuos ne tik turizmui bei poilsiui pritaikyta miesto infrastruktūra, bet ir puikūs viešbučiai – planuoti išvyką pradėkite jau dabar!

Remiama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų