Jubiliejinė Elektrėnų smiginio taurė 2024

Jubiliejinė Elektrėnų smiginio taurė 2024

Meras G. Ratkevičius, A. Juknienė, S. Rimkevičiūtė, I. Bauze, D. Matijoška

Elektrėnų Laisvalaikio centro salėje tatamiai ir gimnastikos prietaisai kovo 15 dieną užleido vietą 40-čiai smiginio taikinių. Nuo ankstyvo ryto smiginio klubo „Dublis“ atstovai organizavo Lietuvos moksleivių žaidynių finalines kovas, kuriose vicečempione tapo ir Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazijos komanda – aštuntokai Laurynas Krilavičius ir Kevinas Černiauskas. Šaunuoliai jauniausi turnyro dalyviai!
Kitą dieną prie taikinių susirinko suaugusieji Lietuvos (bei Latvijos) smiginio aistruoliai – 147 vyrai ir 36 moterys. Lietuvos reitingo turnyras buvo išskirtinis, nes Elektrėnų klubas minėjo ir 10-ies metų gyvavimo sukaktį.
Artūras Dunda nukeliavo toliausiai – iki geriausių vyrų 16-uko ir labai apmaudžiai pralaimėjo T. Makūnui iš Kauno „Trajektorijos“ klubo, kuris vėliau iškovojo 3 vietą. Audrius Saulėnas, tiesiai iš oro uosto atvykęs į varžybas, liko Top-32-uke. Sėkmingai turnyras klostėsi Vilniaus „Legiono“ atstovams: nors A. Mačiulaitis ir pralaimėjo finale, bet pusfinalis prieš komandos draugą G. Tumėną tikrai pasisekė. Didžiausia jau antro iš eilės turnyro staigmena tapo naujoko iš „Port of Darts“ (Klaipėda) klubo K. Vaitelės pasirodymas. Prienuo­se jis eliminamo vienintelį smiginio profesionalą D. Labanauską iš tolesnių kovų, bet, pasirodo, tai nebuvo atsitiktinumas: Elektrėnuose žemaičiui niekas smarkiau nepasipriešino. Smagu, kad talentingų ir darbščių smiginio entuziastų Lietuvoje tik daugėja.
Moterų kovos taip pat vyko atkakliai: „Dublio“ žaidėja Asta Juknienė, be vargo įveikusi po­grupio etapą, turėjo atiduoti daug jėgų atkrintamosiose prieš puikiai žaidusią A. Martinkienę ir ypatingai gerą žaidimą demonstruojančią I. Tvaronavičiūtę iš Šilalės „Draugužių“ klubo. Pastaroji su­gebėjo grįžti į žaidimą uždary­dama 4-ą legą 18 strėlyte, pasiekdama 83,5 vidurkį. Lemiamame lege A. Juknienės dvigubas pasiekė tiks­lą pirmiau. Deja, pusfinalyje pralaimėta sausu rezultatu turnyro nugalėtojai S. Rimkevičiūtei. Tai rodo, kad ir moterų smiginis įgauna pagreitį, o žaidimo vidurkiai ir pasiekimai auga.
Baigiamosioms kovoms vyrų ketvirtfinaliai ir moterų pusfinaliai persikėlė į restoraną Vievyje „Green Town“. Visi buvo svetingai priimti savininkų bei smiginio entuziastų, kurie sudarė puikias sąlygas treniruotis restorano erdvėje ir ant pagrindinės scenos. Po šventinio torto tęsti turnyrą teko ant pakylos – daugiau dalyvių turėjo progą patirti sceninio jaudulio ir adrenalino pliūpsnių sirgalių ir žiūrovų akivaizdoje!
Smiginio klubas „Dublis” dėkoja klubiečiams S. Vitartui, A. Blockiui, R. Vileikiui, M. Lukoševičiui, R. Urbanui, K. Jasukaičiui, J. Brouwer, A. Juknaitei, prisidėjusiems prie turnyro organizavimo ir pravedimo. Be abejo, visiems tiems, kas remia darts sportą ir klubą. Dėkojame savivaldybės merui G. Ratkevičiui už kantrybę ir „duoklę“ smiginiui, o ypač didžiausią dalį savo laisvalaikio bei energijos atiduodančiam klubo prezidentui Donatui Matijoškai.
Tikimės, kad kitais metais Elektrėnų taurė sukvies dar daugiau šio sporto mėgėjų!

Elektrėnų smiginio klubo „Dublis“ vardu Asta Juknienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų