KAIP DEKORUOTI PLYTELĖMIS SVETAINĘ IR VIRTUVĘ?

KAIP DEKORUOTI PLYTELĖMIS SVETAINĘ IR VIRTUVĘ?

Dekoratyvinės plytelės mūsų dienų interjere jau tampa įprastu reiškiniu, nes jos yra ne tik praktiška grindų ir sienų danga, bet ir dekoras, kuris suteikia namų erdvėms išskirtinio žavesio. O jį sukurti nėra labai sunku, nes plytelių pasirinkimas spalvų ir raštų atžvilgiu yra stulbinančiai didelis.

Kokiose namų vietose yra pageidaujamos spalvingesnės sienų plytelės?

Kaip rodo praktika, išvaizdžiausiai atrodančios plytelės yra klijuojamos svetainėje ir miegamajame. Sienų klijavimui ypač tinka blizgančios plytelės, nes jos ne tik gražiai atrodo, bet jos labai lengvai nuplaunamos ir nuvalomos.

Kaip mano interjero dizaineriai, sienų plytelės turi darniai papildyti grindų plytelių tekstūrą ir spalvą. Anot jų, mažesnio ploto kambariuose yra praktiškiau naudoti didesnes šviesių atspalvių plokštes. O jeigu jūsų kambariams netrūksta erdvumo, tada verta rinktis ryškių spalvų plyteles – juodas, mėlynas ar marmuro spalvos.

Kokia yra svetainės paskirtis namuose ir ko reikia jos interjerui?

Visi žino, jog svetainė yra dažniausiai lankomas kambarys namuose, todėl šiai erdvei yra labai svarbu išrinkti pačias tinkamiausias plyteles. Ypač yra svarbu parinkti tinkamiausias plyteles svetainės grindims, nes nuo jų išvaizdos tiesiogiai priklauso šio kambario vizualinis žavesys.

Parenkant plyteles svetainės grindims ir sienoms, verta pagalvoti apie skirtingų jų spalvų sujungimą. Jeigu sienų plytelės yra ryškiaspalvės, tai grindims tada verta rinktis ramesnių atspalvių plyteles, ir atvirkščiai. Tiesa, grindims vis dėlto labiau tinka margais raštais padabintos plytelės, nes tada ant jų mažiau matosi atsiradę nešvarumai.

Kokią reikšmę kambario erdvei turi sienų plytelių dydis ir spalva?

Daug kas priklauso nuo sienų plytelių dydžio. Pavyzdžiui, kuo jos didesnės, tuo ir kambarys, kurios sienas jos dengia, atrodo erdvesnis. Todėl jomis geriau klijuoti mažesnių patalpų sienas. O smulkesnės plytelės tiks didesniuose kambariuose.

Šviesiomis plytelėmis išklijuotos sienos veikia raminančiai. Jei šių plytelių paviršius blizgus, tada net ir tamsiame kambaryje atrodys gana šviesu. Virtuvė geriau atrodo, kai išklijuota ryškių spalvų plytelėmis. Svarbu kad jų spalva derintųsi su spintelių spalva. Plyteles sienoms dekoruoti ir grindims dengti galima įsigyti internetinėje parduotuvėje iris.lt.

 

Remiama

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų