Pasirūpinkite savo pinigais išmintingai

Pasirūpinkite savo pinigais išmintingai

Trakų kredito unija – patikimas finansų partneris Trakų ir aplinkinių rajonų gyventojams, šiemet minintis 20 metų sukaktį. Per 20 metų unija išaugo į tvirtą finansinę instituciją, vienijančią daugiau nei 1000 narių. Tai žmonės, kurių tikslai ir svajonės pildosi.

Viskas klientų patogumui
Trakų kredito unija, siekdama patenkinti savo narių poreikius, teikia įvairias finansines paslaugas ir esant poreikiui suteikia konsultacijas finansiniais klausimais. Aptarnauja ir individualius asmenis, ir verslus, ir ūkius: teikia asmenines ir verslo paskolas, priima skirtingų tipų indėlius, administruoja sąskaitas, teikia mokėjimų ir atsiskaitymų paslaugas, kurios klientų patogumui galimos ir grynaisiais pinigais.

Visos finansinės paslaugos Elektrėnų savivaldybės, Trakų ir kitų aplinkinių rajonų gyventojams
Trakų kredito unija – artimas finansų partneris, teikiantis paslaugas net kelių kaimyninių rajonų gyventojams. Elektrėnų savivaldybės, Šalčininkų, Alytaus, Prienų, Varėnos rajonų, Vilniaus miesto ir rajono gyventojai, įskaitant Vievio, Beižonių, Gilučių, Kazokiškių, Kietaviškių, Pastrėvio ir Semeliškių seniūnijų gyventojai kviečiami naudotis Trakų kredito unijos paslaugomis. Tai viena iš nedaugelio finansinių įstaigų visoje šioje teritorijoje, kuri teikia platų spektrą finansinių paslaugų, atlieka operacijas tiek grynaisiais pinigais, tiek kortele. Trakų kredito unijos nariai gali naudotis „Medus” bankomatais, esančiais Trakuose ir Elektrėnuose. Trakų padalinyje galima gauti visas kasdienes finansines paslaugas, o net jei ir nėra galimybės atvykti, paslaugos galimos nuotoliu. Iškilus bet kokiems klausimams galima skambinti – telefonu visada padeda išspręsti iškilusius neaiškumus.

Padeda sutaupyti – siūlo ypatingas sąlygas indėliams
Vienas iš pagrindinių būtent Trakų kredito unijos pasiekimų yra ypatingos sąlygos indėliams. Trakų kredito unija džiaugiasi, kad gali pasiūlyti itin palankias ir konkurencingas palūkanų normas ir lanksčias sąlygas, kurios ne tik padeda išsaugoti, bet ir auginti klientų santaupas. Be to, kredito unija reguliariai rengia akcijas ir siūlo papildomas naudas tiems, kurie nusprendžia investuoti savo lėšas ilgalaikėms indėlių sutartims. Trakų kredito unija priima dviejų rūšių indėlius su patraukliomis sąlygomis vertinantiems stabilumą ir patikimumą.

Terminuotasis indėlis – saugi taupymo priemonė su garantuota grąža

Tai galimybė sutaupyti nenumatytiems gyvenimo atvejams. Prireikus pinigų, indėlio terminą galima nutraukti ir anksčiau. Taip pat terminuotąjį indėlį galima rinktis ir kaip mažos rizikos investiciją, su garantuota fiksuota grąža. Terminuo­tasis indėlis gali uždirbti iki 4,3 % palūkanų.
Klientų patogumui, Trakų kredito unija priima indėlius ir grynaisiais pinigais bei pakonsultuoja ir pataria besirenkant tinkamiausias sąlygas ar indėlio tipą.

Taupomasis indėlis – tiems, kurie nori taupyti ir jaustis laisvai
Taupomasis indėlis puikiai tinka tiems, kurie ieško lanksčių sąlygų ir nori laisviau naudoti savo lėšas. Prireikus galima atsiimti net iki 30% dalį indėlio, nenutraukus esamos sutarties. O papildyti galima pasirinktais patogiais – reguliariais arba nereguliariais – įnašais pavedimais ar grynaisiais, o palūkanos kitą mėnesį bus skaičiuojamos nuo didesnės sumos.
Galima nustebti, kiek įmanoma sutaupyti, į savo taupomojo indėlio sąskaitą įnešant net ir nedideles sumas bei už tai gaunant Trakų kredito unijos siūlomas patrauklias kaupiamąsias palūkanas, kurios yra vienos geriausių šalyje.

Kontaktai: trakuunija.lku.lt / 8528 51234 / trakai@lku.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų