KUR TINKA NAUDOTI OSB PLOKŠTES?

KUR TINKA NAUDOTI OSB PLOKŠTES?

OSB plokštės yra gaminamos iš kelių sluoksnių medienos drožlių. Įprastai jos yra naudojamos karkasiniams namams statyti. Jomis apšildo grindis, sienas ir stogus. Iš jų gamina tvirtas dėžes kroviniams, konteinerius, lentynas ir kt.

Kuo yra ypatingos osb plokštės?

Osb plokštes vertina už jų paviršiaus tvirtumą. Tai garantuoja plokščių gamyboje naudojamos ypatingos technologijos dervos. Todėl šių plokščių paviršius labai ilgą laiką išlieka puikios būklės – lygus ir nepleišėjantis. Be to, jos yra impregnuotos, todėl jų paviršius nepraleidžia vandens ir nebijo drėgmės.

Šios rūšies plokštės susideda iš kelių medienos drožlių sluoksnių, o jie yra sukloti skirtingomis kryptimis. Todėl jos yra labai lanksčios ir labai lengvai pritaikomos tiek pastato konstrukcijų, tiek apdailos elementų formavimui.

Dėl kokių priežasčių vartotojai renkasi osb plokštes?

Osb plokštes labai lengva montuoti, tai vyksta labai greitai. Jų tvirtinimui naudojamos vinys arba varžtai. Sutvirtintos plokštės laikosi itin stabiliai ir tvirtai. Šios plokštės pasižymi išskirtinėmis izoliacinėmis savybėmis, todėl jos yra naudojamos šiltos aplinkos namuose palaikymui.

Kadangi osb plokštės yra gana ekologiškas ir saugumą aplinkai garantuojantis produktas, jos prisideda prie tvarumo palaikymo ir dėl to, kad, šių plokščių atliekas galima perdirbti ir vėl iš naujo panaudoti ateityje. Patogu ir tai, kad tos rūšies plokštes galima dažyti, lakuoti ar kaip nors kitaip apdoroti.

Kokie yra ypatingi osb plokščių privalumai?

Labai paranku yra tai, kad osb plokštes galima labai lengvai pjaustyti pagal esamą poreikį. Kita vertus, šių plokščių kaina yra tinkama tiems asmenims, kurie mėgsta pataupyti, nes jos kainuoja pigiau nei MDF ar faneros plokštės, nors savo patvarumu ir kokybiškumu pastarosioms nė kiek nenusileidžia.

Kokios yra pagrindinės dvi osb plokščių rūšys?

Pačios populiariausios yra osb plokštės su špuntu arba su lygiais kraštais. Špuntuotos plokštės labiausiai tinka tokioms konstrukcijoms, kurioms yra reikalingas itin tolygus plokščių sujungimas, kai nelieka nė menkiausio tarpelio. To reikia dengiant sienas, grindis bei pertvaras. O plokštės lygiais kraštais tinka tada, kai gaminama tara prekėms sandėliuoti, kai įrengiami stelažai arba lentynos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų