Nevyriausybinių organizacijų, dalyvaujančių sveikatos stiprinimo veikloje, dėmesiui!

Sveikatos apsaugos ministerija vykdo Nevyriausybinių organizacijų, dalyvaujančių sveikatos stiprinimo veikloje, skatinimo programą, kurios tikslas skatinti nevyriausybines organizacijas aktyviai dalyvauti formuojant bei įgyvendinant sveikatos politiką, ugdant visuomenės informuotumą, skleidžiant informaciją apie sveiką gyvenseną, profilaktines programas ir kitas su sveikatos stiprinimu susijusias sritis.

Nevyriausybinės organizacijos, veikiančios sveikatos stiprinimo ir ligų prevencijos srityje, kviečiamos iki šių metų liepos 22 d. Sveikatos apsaugos ministerijai teikti paraiškas dėl projektų finansavimo.  2011 m. programai įgyvendinti skirta 100 000 litų.

Prioritetas 2011 m. teikiamas projektams:

• skatinantiems ir stiprinantiems nevyriausybinių organizacijų, dalyvaujančių sveikatos stiprinimo veikloje, partnerystę ir bendradarbiavimą su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis ir valstybinėmis institucijomis;

• skatinantiems keitimąsi gera praktika ir patirtimi sveikatos srityje;

• siekiantiems informuoti visuomenę apie sveiką gyvenseną, ligų profilaktikos priemones ir kitą su sveikatos stiprinimu susijusią veiklą;

• įgyvendinamiems šiose srityse:

• vaikų ir jaunimo sveikatos išsaugojimas bei gerinimas;

• psichikos sveikatos ir savižudybių bei smurto prevencija;

organų ir audinių donorystės skatinimas;

•  sveika gyvensena;

• ŽIV/AIDS prevencija.

Nevyriausybinės organizacijos suprantamos kaip tradicinės Lietuvos religinės bendruomenės ir bendrijos, asociacijos, labdaros ir paramos fondai, viešosios įstaigos, kurių steigėjas, dalininkas ar narys nėra valstybės ar savivaldybės institucija ar įstaiga, išskyrus atvejus, kai valstybės ar savivaldybės dalyvavimas grindžiamas nekilnojamojo turto skyrimu panaudos būdu teisės aktų nustatyta tvarka.

Išsamesnę informaciją galima rasti Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainės Naujienų skiltyje, 2011-06-27 straipsnyje „Sveikatos apsaugos ministerija kviečia visuomenines organizacijas bendradarbiauti stiprinant sveikatą“.

Savivaldybės gydytojo tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų