Netradicinio ugdymo diena „Senieji liaudies amatai ir Kaziuko turgus“

Netradicinio ugdymo diena „Senieji liaudies amatai ir Kaziuko turgus“

Kovo 1 d. Kietaviškių progimnazijoje buvo organizuota netradicinio ugdymo diena „Senieji liaudies amatai ir Kaziuko turgus“. Ši tradicija Kietaviškių progimnazijoje gyvuoja jau daugybę metų, tad visi mokiniai nekantriai laukia šios dienos, kadangi jos metu turi galimybę ne tik dalyvauti pasirinktose amatų dirbtuvėlėse, atlikti įvairius kūrybinius darbelius, bet ir beveik visi tampa tikrais prekybininkais – perka ir parduoda pačių ar su šeimos narių pagalba pasigamintus darbelius, skanėstus, patiria bendrystės džiaugsmą.
Šiais metais svečiai ir pirkėjai taip pat galėjo įsigyti įvairių rankų darbo vertų karoliukų, papuošalų, o smaližiai – įsigyti įvairiausių skanėstų: saldainių, sausainių, vaflių, pyragų ir kitų kepinių, pasigamintų namuose.

Mugėje parduodami rankdarbiai ir skanėstai

1–4 klasių mokiniai labai intensyviai ruošėsi padedami mokytojų I. Abramavičienės, D. Liupševičienės, D. Markauskienės, K. Nedzveckienės, gamino įvairius, meniškus darbelius. Su mokytoja D. Liupševičiene mokėsi kaligrafijos meno, mokytoja K. Nedzveckienė mokė, kaip pasigaminti dekoracijų iš druskos tešlos, mokytoja I. Ab­ramavičienė kartu su vaikučiais vėrė apyrankes iš karoliukų, o mokytoja D. Markauskienė mokė, kaip pasigaminti krepšelį – visi mokiniai labai džiaugėsi, kad turėjo galimybę dalyvauti visose veiklose.
5–8 klasių mokiniai taip pat dalyvavo įvairiose pasirinktose veiklose: vieni, padedami mokytojų G. Žalienės ir A. Taparauskienės, gamino apyrankes iš siūlų ir karoliukų. Mokytoja R. Stočkūnienė mokė, kaip pasigaminti velykinį zuikutį; su mokytojomis V. Kubiliene ir L. Makūniene mokiniai iš antrinių žaliavų gamino gėles; dar kiti su mokytoja L. Vrubliauskiene meistravo tautines sages, o mokytojas Z. Mažeika padėjo atskleisti „Medžio atradimus“.
Dėkojame mokytojams, mokinių tėveliams, kurie padėjo pasiruošti šiai nuostabiai šventei. Šventei pasibaigus, visi į namus parsinešė ne tik gerą nuotaiką, bet ir Kaziuko turguje įsigytų gėrybių.

Beata Jocaitytė Bilziukienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų