Neskaičiuojantys metų

Neskaičiuojantys metų
Elektrėnų pagyvenusių žmonių draugija „Bočiai“, vadovaujami Birutės Kizienės, neskaičiuoja nei ligų, nei metų, tik džiaugiasi kiekviena diena ir stengiasi kuo daugiau bendrauti.

Kalėdinį laikotarpį „Bočiai“ taip pat smagiai užbaigė. Į svečius pasikvietė Lentvario tokios pat draugijos narius, vadovaujamus Kristinos Užumeckienės ir smagiai pasilinksmino. Kultūros centro salėje tą sekmadienio pavakarę skambėjo Lentvario ansamblio sutartinės, kurios, pasak ansamblio vadovės Ingos Okuškienės, ir vadinamos sutartinėmis, kad žmonėms sutarti privalu tiek gyvenime, tiek dainose. Pernai Lietuvių polifoninės dainos – sutartinės – buvo įtrauktos į UNESCO reprezentatyvaus žmonijos nematerialaus kultūros paveldo sąrašą.
Elektrėnų „Bočių“ ansamblis, vadovaujamas jaunos muzikės Dalios  Mankutės, susirinkusiuosius žavėjo romansais. O tarp dainų  buvo miela  pasiklausyti  Stasės Šarakojytės deklamuojamų eilių, Veronikos Kazlauskienės ir Aldonos Žvybienės pasiplepėjimų apie vaizdelius iš gyvenimo.  Kadangi  Kalėdinis laikotarpis baigiasi Trijų Karalių švente, tai ir Bočiams karaliai dovanų paliko. Lentvariečiai apdovanojo elektrėniečius, šie – lentvariečius, o dar nepamirštos buvo ir choro „Sidabrinė gija“ dalyvės Ada Židonienė, Valerija Miceikienė bei chorui scenarijus kurianti Romutė Liepinienė. Joms buvo įteikti mero Arvydo Vyšniausko apdovanojimai – knygos apie Elektrėnų kraštą.
Po oficialiosios dalies Bočiai dar pasilinksmino prie suneštinių vaišių stalo. Šoko ir dainavo, pamiršę metus, bendravo tarpusavyje, dalijosi prisiminimais.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų