Išaiškintas asmuo, įtariamas kompiuterio vagyste

Praėjusių metų lapkričio 12 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariatas (toliau – Elektrėnų PK) gavo Elektrėnų savivaldybės administracijos pranešimą, kad dieną, apie 12 val., iš kabineto buvo pavogtas nešiojamas kompiuteris.

Dėl vagystės fakto buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – BK) 178 str. 2 d.

Ikiteisminio tyrimo metu atlikus operatyvines priemones nustatyta, kad Elektrėnų gyventojas S.S., gimęs 1968 m., nedirbantis, teistas už chuliganizmą, lapkričio 12 d., apie 12.00 val., būdamas girtu, atėjo į Elektrėnų savivaldybės pastatą, pateko į neužrakintą kabinetą, iš kurio pagrobė kompiuterį, tokiu būdu S.S., įsibraudamas į įstaigos patalpą ir pagrobdamas svetimą turtą, padarė Elektrėnų savivaldybės administracijai turtinę žalą, t.y. padarė nusikaltimą.
Šių metų sausio 12 d. S.S. pareikštas įtarimas dėl įvykdyto nusikaltimo, numatyto BK 178 str. 2 d. (tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, saugyklą ar saugomą teritoriją, arba viešoje vietoje pagrobė svetimą turtą iš asmens drabužių, rankinės ar kitokio nešulio (kišenvagystė) arba automobilį, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų) ir paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir periodiškas registravimasis policijos įstaigoje.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų