Mamyčių šventė Jagėlonyse

Mamyčių šventė Jagėlonyse

„Motule, motinėle, kur rasti tiek gėlių,

Kad tavo rūpestėlius paslėptum tarp žiedų?“

Pirmieji pavasario žiedai, pirmieji šilti saulės spinduliai atneša pačią gražiausią šventę – Motinos dieną. Mama – brangiausias žmogus kiekvienam, ir taip yra visame pasaulyje. Mūsų  pirmas žodis buvo „Mama“. Su kiekvienu džiaugsmu, su nepasisekimu pirmiausiai skubame pas mamą. Todėl gegužės pirmą sekmadienį visi skuba aplankyti savo mamas. Kas gyvas, o kas – išėjusias. Sveikina jas su švente, linki Dievo palaimos, sveikatos, ilgų gyvenimo metų, o išėjusioms sodina gražiausias gėles, uždega žvakutes, pasimeldžia.

Adelė PETRAUSKIENĖ

Motinos dienos minėjimas vyko Jagėlonių kaime. Renginį vedė  Joana Cibulskienė. Ji kalbėjo, kaip reikia branginti mamytes, klausyti jų kiekvieno žodžio, neniekinti jų gyvenimiškos patirties, kad vėliau nebūtų skaudu tai prisiminti, kad mamas reikia pavaduoti, o jeigu įžeidėme – jų atsiprašyti. Susirinkusias mamytes pasveikino vaikučiai, dovanojo gėles.

Į šventę  atvyko parapijos klebonas kun. D. Jančiauskas. Pasveikinęs jis palinkėjo visoms sveikatos, kantrybės, Dievo palaimos ir pakvietė sekmadienį apsilankyti bažnyčioje, nuoširdžiai pasimelsti už savo Motinas.

Šventėje dalyvavo Pastrėvio kapela „Varnalėša“. Jos nariai padainavo daug mamoms skirtų dainų. Dainavo visa salė. Ne tik  dainavo, bet ir šoko, žaidė. Po to visi dalyviai pasivaišino  saldumynais ir su gražiausiais palinkėjimais išsiskirstė namo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų