Miesto simbolis nyksta garsiai

Miesto simbolis nyksta garsiai

Virginija Jacinavičiūtė

Į redakciją paskambinęs elek­trėniškis skundėsi, kad naktimis negali pailsėti dėl ardomų kaminų keliamo triukšmo. Vyriškis teigė, kad darbai vykdomi ir dieną, ir naktį tiek šiokiadieniais, tiek savaitgaliais. Išvargintas triukšmo žmogus ne kartą kvietė policiją, tačiau situacija nepasikeitė.
Elektrėnų policijos komisariatas patvirtino, kad buvo registruo­ti 5 iškvietimai dėl ardomų kaminų sukeliamo triukšmo. Tačiau į įvykio vietą nuvykę pareigūnai jokio triukš­mo negirdėjo, todėl nebuvo pagrindo patekti į įmonės teritoriją.
Bendrovės „Ignitis“ komunikacijos projektų vadovas Domas Jurevičius teigė, kad kaminų griovimo darbus atliekantis rangovas turi tei­sę darbus vykdyti keliomis pamainomis, taip pat ir tamsiuoju paros metu. „Triukšmo sklaidos dydžius reglamentuoja higienos norma HN 33:2011, sutartimi rangovas yra įpareigotas jų laikytis. Jei žinotume detalesnę informaciją, yra galimybė atlikti faktinius triukš­mo sklaidos matavimus nakties laikotarpiu konk­rečioje vietoje, kas leistų įvertinti, ar tikrai laikomasi HN reikalavimų. Jei paaiškėtų, jog triukšmo sklaidos dydžiai viršija leis­tinas normas, reikalautume rangovo užtikrinti normų laikymąsi“, – paaiškino D. Jurevičius.
Bendrovė informavo, kad kaminų ardymo darbus planuojama užbaigti lapkričio mėnesį.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų