Gražiausi žodžiai motinoms Kietaviškėse

Gražiausi  žodžiai  motinoms  Kietaviškėse

„Amžinas  vaikystės pasaulis.  Amžina vaikystės pasaulio  Motina.  Mes tikėdavome, kad tai Ji sukūrė šitą didelį, paslaptingą pasaulį, ir todėl jai viskas paklūsta: didžiulių jovarų žydėjimas, žaibais tviskanti vasaros liūties naktis, atitirpusi pavasario žemė… Ji iškelia mūsų vaikystę šiltomis, saule dvelkiančiomis rankomis, nusijuokia, ir vaikystė nurimsta, tikėdama, kad niekam nieko blogo neatsitiks, kol juokiasi Motina“.   (R. Keturakis).

Janina   ČERNIAUSKIENĖ

Penktadienio popietę į Kietaviškių klubą, į  joms skirtą  Motinos dienos šventę, kvietėme mamas, močiutes. Tai joms buvo skirtos pačios gražiausios eilės, dainos, gėlės ir šypsenos.  Kadangi  Mama – pats brangiausias žmogus pasaulyje, todėl klebono D. Jančiausko ir seniūnės D. Cibulskienės palinkėjimai mamoms buvo labai  šilti ir nuoširdūs. Kas gi mamytes  pradžiugina labiau nei  vaikai? Todėl   visus susirinkusius kietaviškiečius skambiomis dainomis ir  į širdį einančiais žodžiais pasveikino  Kietaviškių mokiniai ir jų vadovė G. Žalienė. Paskutinę dainą  „Žibuoklėm pražydo  šilelio, šilelio šlaitai…“ dainavo visi. Iki skausmo  gerai  žinomi  senos dainos žodžiai mamas nuvedė prisiminimų takeliais į vaikystę, ne vienai ir ašara sužvilgo akyse.

Nuotaikingų ir švelnių dainų pynę mamoms padovanojo Semeliškių ansamblis „Svaja“ (vadovė   G. Barzdaitienė). Žiūrovai  šį ansamblį sutiko labai šiltai. Gera buvo pasiklausyti lyriškų dainų, kartu palinguoti ir padainuoti. Gaila, kad ne daug mamyčių atėjo į šį renginį,  ko gero  prasidėjo  didysis darbymetis, nes  tą dieną  pavasario saulė tokius šiltus spindulius žemei dalino.

Mes, kultūros darbuotojos, esame dėkingos mokytojai ir mokiniams, Semeliškių  ansamblio dalyviams ir vadovei  už  padovanotą šventę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų